Top 10 Strickliesel Für Kinder Ab 5 – Dziecięce zestawy do robótek ręcznych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PlayMais

#ad

Ok. 500 części, PlayMais 160026, PlayMais Basic 500 wiadro

#ad
PlayMais #ad - Kukurydzę play można zdeformować poprzez dociśnięcie i cięcie. Produkt naturalny made in germany: produkty firmy playmais są w 100% biodegradowalne i są projektowane i produkowane w Niemczech. Gwarantowana zabawa: niezależnie od tego, czy też szukasz pomysłów na prezent urodzinowy, czy szukasz nowej zabawki dla swojego dziecka, zabawa w majsterkowanie jest gwarantowana z PlayMais !.

Przyjazny dla środowiska materiał składa się z kaszy kukurydzianej i wody i jest barwiony barwnikiem spożywczym. Kreatywny zestaw do majsterkowania: wielokrotnego zamykania wiadro do majsterkowania z ponad 500 kolorowymi akcesoriami PlayMais i dodatkowymi akcesoriami do majsterkowania.

Atwe majsterkowanie: super mocne dzięki lekkiemu zwilżeniu wodą – bez kleju do majsterkowania. Edukacyjnie wartościowe: jako prawdziwie wszechstronny zestaw do majsterkowania wspiera motorykę motoryki dziewcząt i chłopców w młodym wieku. Dzięki temu kreatywnemu zestawowi Twoje dziecko stanie się prawdziwym hobbystą. Playmais przykleja się do kartonu, papieru do majsterkowania i szkła. Dzięki playmais dzieci mogą wyrazić swoją kreatywność.
MarkaPlayMais #ad
ProducentLoick Biowertstoff GmbH #ad
Wysokość3.02
Długość6.09
Waga0.55
Szerokość2.94
Numer części1
ModelPM160026
GwarancjaBrak gwarancji

2. Ravensburger

#ad

Ravensburger Malowanie według numerów 27774, kolorowy świat jednorożców, dzieci 5-7 lat

#ad
Ravensburger #ad - Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy. Zestaw do malowania zawiera 5 odpowiednich dla dzieci kolorów w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, dwie stabilne tablice malarskie w formacie 32 x 22 cm, szeroki pędzel z włosia i instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Gotowe namalowane motywy nadają się wspaniale jako prezent lub dekoracja we własnym pokoju dziecięcym, dzięki czemu dziecko może być dumne ze swojego dzieła sztuki przez długi czas. Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów w wieku 5-7 lat i wspiera koncentrację i motorykę. Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: kolorowe jednorożce sprawiają, że oczy dzieci świecą i tym samym są idealnym prezentem dla małych i dużych artystów.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość13.27
Długość9.25
Waga1.16
Szerokość1.5
Numer części27774
Model27774
Gwarancja2 lata gwarancji

3. Kosmos

#ad

Zestaw do szycia dla dzieci, Kosmos 604394 zestaw do nauki szycia, zestaw do majsterkowania dla dzieci od 6 lat, na urodziny dziecka

#ad
Kosmos #ad - Nadaje się dla początkujących: wstępnie wytłoczone kształty potworów, samoprzylepne ozdoby z filcu i super bezpieczna, igła są wyjątkowo łatwe w obsłudze dla młodszych dzieci. Radość z nauki: skrzynka "ein erstes Nähset" wspiera koncentrację, motorykę precyzyjną i kreatywność.

Idealny prezent na urodziny dziecka, rozpoczęcie szkoły lub Boże Narodzenie, idealny na wspólne popołudnia majsterkowania. Idealny zestaw prezentowy: pudełka allkönner zawierają wszystkie materiały, aby natychmiast rozpocząć pracę. Wysokiej jakości materiał: 10 wstępnie wyciętych kształtów z filcu, wata wypełniająca, 3 wiązki nici do haftowania, 30 samoprzylepnych filcowych ozdób, igła, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Jedyny w swoim rodzaju projekt DIY dla dzieci od 6 lat: od projektu do gotowego potwora. Szczegółowa instrukcja krok po kroku: zabawne ilustracje potworów prowadzą przez starannie zaprojektowaną instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Gwarantowane doświadczenie sukcesu.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość2.28
Długość7.4
Waga0.44
Szerokość10.04
Numer części604394
Model604394
GwarancjaGwarancja ustawowa

4. Ravensburger

#ad

Ravensburger Malowanie według numerów 28510, dzieci 5-7 lat, czarujące jednorożce

#ad
Ravensburger #ad - Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: czarujące jednorożce sprawiają, że oczy dzieci świecą i tym samym są idealnym prezentem dla małych i dużych artystów. Zestaw do malowania zawiera 5 odpowiednich dla dzieci kolorów w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, dwie stabilne tablice malarskie w formacie 32 x 22 cm, szeroki pędzel z włosia i instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów w wieku 5-7 lat i wspiera koncentrację i motorykę. Gotowe namalowane motywy nadają się wspaniale jako prezent lub dekoracja we własnym pokoju dziecięcym, dzięki czemu dziecko może być dumne ze swojego dzieła sztuki przez długi czas. Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość1.46
Długość12.6
Waga1.17
Szerokość8.66
Numer części28510
Model28510
Gwarancja2 lata gwarancji

5. miki projekt

#ad

Mikiprojekt® zestaw 2 w 1 igła do mrowienia dla dzieci wraz z obrazkami do haftowania i prostą instrukcją może nie być dostępna w języku polskim I Bezpieczne mrowienie i haftowanie z bezpiecznego

#ad
miki projekt #ad - Kreatywne i wspierające – nasz zestaw igieł do mrugania wraz z obrazkami do haftowania dla dzieci oprócz kreatywnego zajęcia wspiera również zręczność, koncentrację i dumę dzieci. Zrównoważony i bezpieczny – dzięki materiałom niezawierającym plastiku, takim jak bawełna z recyklingu i opakowanie, igły wielokrotnego użytku i zestaw do haftowania dla dzieci są całkowicie nieszkodliwe.

Idealny w podróży – niezależnie od tego, czy w pociągu, czy restauracji – kompaktowy kompletny zestaw nie wymaga dodatkowych materiałów – dzięki instrukcji krok po kroku można zabrać go wszędzie. Uroczy prezent – mrowienie to nie tylko kreatywne zajęcie, ale również idealne dzieło sztuki do podarowania – w zestawie miejsce na życzenia z tyłu! Bezpieczne wykonanie – nasz specjalnie zaprojektowany dla dzieci zestaw do haftowania i mrowienia od 5 lat jest absolutnie bezpieczny dzięki tępej igle do haftowania i grubej podkładce filcowej, a koncepcja dostosowana do dzieci zawsze odnosi sukces.

Markamiki projekt #ad
Producentmiki projekt #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Szerokość5.91
Numer części3626

6. Melissa & Doug

#ad

Dla dzieci od 4 lat, Melissa & Doug Zestaw do majsterkowania dla dziewcząt i chłopców, biżuteria dziecięca z drewnianych, do samodzielnego wykonania, bransoletki i łańcuszki, koraliki do nawlekania

#ad
Melissa & Doug #ad - Wysokiej jakości rzeczy do zabawy i pomysły na prezent dla odkrywców: w przypadku produktów i artykułów rzemieślniczych Melissy i Douga – od puzzli po fajną grę nawlekania z zestawami pereł – najważniejszy jest rozwój maluchów i wzbogacające wrażenia z gry. Rękodzieło i bransoletki samodzielnie robią dla dzieci: niezależnie od tego, czy bransoletka z zawieszkami czy bransoletka przyjaźni – dzięki tym rzeczom do majsterkowania dla dziewczynek w zestawie z drewnianych koralików z nitek z nici z drewna stworzą dziewczęta w wieku 4 lub 5 lat i starsze i starsze fajną biżuterię dziecięcą.

Zestawy koralików dla dziewcząt i chłopców firmy melissa and doug: 120 kolorowych drewnianych koralików do nawlekania m. In. Zestawy biżuterii jako trening motoryki: zestaw do majsterkowania z drewnianymi koralikami to coś więcej niż wspaniała zabawka, za pomocą której dziewczęta biżuteria do majsterkowania: nawlekanie koralików w zestawie do majsterkowania sprawia, że gra z pereł jest treningiem zręczności dla dzieci.

Pomysł na prezent dla dzieci w wieku 4-11 lat – stań się kreatywny: niezależnie od tego, 5, czy w wieku 4, 6, czy nawet 10 lat: zabawka dla dzieci sprawia radość i wspiera rozwój. Odkryj jeszcze więcej produktów edukacyjnych dla dzieci i gier towarzyskich marki. Z motywami motyli i 5 nićmi – idealny prezent na czas bez ekranu w młodym wieku, biżuteria przekonuje dziewczętami i chłopcami.
MarkaMelissa & Doug #ad
ProducentMelissa & Doug #ad
Wysokość1
Długość9.75
Waga0
Szerokość6.95
Numer części14179
Model14179
GwarancjaNie ma możliwości zastosowania

7. Rayher

#ad

W zestawiepudełko do przechowywania, Rayher Hobby 69082000 Mega Box do majsterkowania, 1200 elementów, klej do majsterkowania

#ad
Rayher #ad - Praktyczne pudło do przechowywania do uporządkowany i posortowany sposób, aby mieć zawsze w zasięgu ręki materiały do majsterkowania. Zalecane dla dzieci od 4 lat. Idealnie nadaje się do tworzenia wszelkich możliwych dzieł sztuki dzięki różnorodnym materiałom, filc, ruchome oczka, pompony, takim jak: cekiny, piórka z flauszu. Klej do majsterkowania w komplecie. Mega zestaw do majsterkowania, 1200 części, odpowiedni dla dziewczynek i chłopców. Idealny na urodziny dziecka, na nudę w czasie deszczowych dni lub jako prezent dla gości.
MarkaRayher #ad
ProducentRayher #ad
Wysokość2.76
Długość12.6
Waga1.1
Szerokość8.66
Numer części69082000
Model69082000

8. EFO SHM

#ad

Bransoletki, zestaw biżuterii, EFO SHM Zestaw do majsterkowania dla dzieci do samodzielnego wykonania, chłopców i dorosłych, wspaniały prezent, naszyjniki dla dziewcząt, wisiorki

#ad
EFO SHM #ad - 90 pięknych obrazów z żywymi kolorami i wzorami do różnych kształtów zawieszek, takich jak serce, owalne, okrągłe i kwadratowe. Zachęcaj do swojej kreatywności, ucząc się technik tworzenia szklanych zawieszek i bransoletek z wesołymi kolorowymi kokardkami.

Zestaw do majsterkowania zawiera 24 metalowe wisiorki, 16 metalowych koralików z dekoracją, 18 kredek, 24 przezroczyste osłony zawieszek z żywicy, 10 tasiemek na szyję, 10 srebrnych łańcuszków, 4 kolorowe sznurki i ponad 250 arkuszy ze zdjęciami i instrukcjami. Stwórz swój własny zestaw biżuterii – 90 pustych obrazów o różnych kształtach, które możesz pokolorować 18 kredek.

Zestaw do majsterkowania dla dzieci i dorosłych – kompletny zestaw biżuterii dla kreatywnych majsterkowiczów. Jest to łatwy sposób na ręczne wykonanie ulubionych zdjęć. Wspaniały zestaw do majsterkowania na przyjęcia urodzinowe, Boże Narodzenie lub inne specjalne okazje, noclegi, święta, Dzień Matki, aby zainspirować kreatywność Twojego dziecka.
MarkaEFO SHM #ad
ProducentEFOSHM #ad
Waga0.95
Numer częściBasteln-1
ModelBasteln-1

9. Kosmos

#ad

Zestaw do szycia dla dzieci, Kosmos 604080 zestaw do szycia dla początkujących, zestaw do majsterkowania dla dzieci od 8 lat, urodziny dziecka

#ad
Kosmos #ad - Idealnie nadaje się na popołudnia majsterkowania w rodzinie i na urodziny dziecka. Nadaje się dla początkujących: podstawowe techniki szycia są dokładnie i łatwo wyjaśnione – dzięki temu nawet początkujący doświadczają wspaniałych sukcesów rzemieślniczych.

Idealny zestaw do szycia dla początkujących. Do it yourself: szycie ulubionych potworów – dzięki skrzynce firmy Kosmos kreatywność nie zna granic. Idealny zestaw prezentowy: pudełka do majsterkowania zawierają wszystkie materiały, aby natychmiast rozpocząć pracę. Szczegółowa instrukcja krok po kroku: starannie zaprojektowany zeszyt instruktażowy jest w całości ilustrowany i przejrzyście poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez projekt rękodzielniczy.

Wysokiej jakości materiał: z wieloma materiałami i materiałami do majsterkowania stwórz indywidualnych przyjaciół potworów – do zabawy, kochania lub na prezent.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość10
Długość7.52
Waga200
Szerokość3.19
Numer części604080
Model604080
GwarancjaGwarancja ustawowa.

10. Mostof

#ad

Kreatywne zajęcia DIY na przyjęcie, Mostof Prezent dla dziewczynki, zestaw do majsterkowania dla dzieci w wieku 6-12 lat – lampka nocna ze słoikiem na przetwory z pilotem zdalnego sterowania

#ad
Mostof #ad - Kiedy dzieci wykonują latarnie, ich wyobraźnia zostaje w pełni wykorzystana. Dziecko może zrobić to nawet z rodzicami i stać się zabawną aktywnością rodzinną, którą pokochają dzieci. Wskazówka: każda świeca wymaga 2 baterii AAA baterie nie wchodzą w zakres dostawy. Prezenty dla dziewczynek: stwórz małe bajkowe czary i cuda dzięki tej interesującej czynności rzemieślniczej.

Zmiana koloru lampki nocnej za pomocą pilota zdalnego sterowania: wystarczy dodać baterię i użyć jej jako lampki nocnej lub letniej dekoracji tarasu. Wszystko łącznie ze skrzynką odbiorczą: ten zestaw do majsterkowania zawiera parę szklanek, pałeczek, biały papier, domy i wszystko, wstążki, czego potrzebujesz, papier na życzenia, psy 3D, motyle, róże, klej, świece, brokat, sznurki, piloty zdalnego sterowania, aby stworzyć własną dekorację!.

Będziesz zachwycony kreatywnością dzieci, a każde dzieło jest unikatem, który pozostanie w dobrej pamięci dzieci. Jest to wspaniały zamiennik zabawek, a kolorowe pudełko prezentowe jest dostarczane z instrukcją może nie być dostępna w języku polskim. Materiał bezpieczeństwa: rodzice są ubezpieczeni przy zakupie. Delikatne światła i wróżka przynoszą słodkie sny. Dziewczynki mogą używać słoika na przetwory w sypialni, ustawić timer snu za pomocą pilota zdalnego sterowania, ustawić żądany kolor i zasnąć z wróżką.
MarkaMostof #ad
ProducentMostof #ad
Numer częściJarlights-Shiny
ModelJarlights-Shiny