Top 10 Spiel Des Jahres 2022 – Gry karciane ze specjalnymi kartami

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Play Nine

#ad

Gra karciana w golfa – tradycyjna gra imprezowa dla dorosłych, młodzieży i dzieci., Play Nine

#ad
Play Nine #ad - Istnieje wiele strategii zmieszanych z odrobiną "szczęścia losowania", podczas gdy wyrzucasz swój umysł przeciwko wszystkim innym, aby opublikować najniższy wynik. Dla dzieci w wieku od 8 lat i 2-6 graczy.

Idealny dla miłośników golfa, mimo że nie jest wymagane doświadczenie w golfa. Play nine to zabawa dla całej rodziny – w domu, nieoczekiwane wyzwanie polegające na przetestowaniu nawet najbardziej utalentowanego golfisty! RPA2 0232023 Zestaw do gry zawiera: 2 x karty do gry z kartami Play Nine łącznie 108 kart, na plaży i w podróży. Zabawna gra karciana wykorzystuje strategię, stanowi wyzwanie i sprawia wielką rodzinną przyjemność! Szybka i łatwa gra.

Play nine to najlepsza gra karciana od golfa! idealny na rodzinne wieczory zabaw. Właśnie wtedy, łatwe do zrozumienia instrukcje gry, gdy wydaje się, że wszystko toczy się na twojej drodze, karty z punktami i ołówek. Jest to również idealny prezent.
MarkaPlay Nine #ad
ProducentBonfit America Inc. #ad
Wysokość5.5
Długość7.5
Waga0.7
Szerokość2
Numer częściP11001
ModelP11001

2. Barbie

#ad

UNO Disney i Pixar Lightyear gra karciana z motywem filmowym i specjalną zasadą, prezent dla dzieci, od 7 lat, dorosłych i rodzinnych wieczorów do zabawy, Mattel Games HJC24

#ad
Barbie #ad - Podobnie jak w klasycznej grze karcianej uno, gracze próbują odłożyć karty pasujące do kolorów, liczb i symboli górnej karty stosu odkładanego na wierzchu. Klasyczna gra karciana uNO z motywami inspirowanymi filmami Disneya i Pixar Lightyear wprowadza impuls do wieczornego rozgrywki. Lepszy prezent dla dzieci, dorosłych i na wieczory z rodziną; dla 2 do 10 graczy w wieku od 7 lat. Reguła hyperspeed, w której można pominąć wielu graczy, zapewnia jeszcze więcej akcji. Uno lightyear zawiera talię z grafiką z filmu przygodowego w kosmosie.
MarkaBarbie #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość5.71
Długość0.79
Waga0.35
Szerokość3.62
Numer częściHJC24
ModelHJC24

3. Magilano

#ad

Zabawna gra karciana dla młodszych i starszych. Idealny prezent na zabawne i zabawne wieczory gier w grze przyjaciół i rodziny., SKYJO, od Magilano

#ad
Magilano #ad - Idealny do krótkiej gry w międzyczasie oraz jako gra podstawowa dla zabawnych i ekscytujących wieczorów gry. Wiek: od 8 lat. Piszenie: niemiecki, francuski, angielski, hiszpański, 1 blok do gry, włoski. Taka sytuacja jest jednak tylko wtedy, ponieważ w przeciwnym razie kończy się runda gry.

Skyjo to zabawna gra karciana, która sprawi dzieciom i dużym przyjaciołom gier dorosłych. Krótka instrukcja gry z obrazami. 30 minut. Czas trwania gry: ok. Gra jest oparta na okrągło i może być odtwarzana elastycznie. Gra karciana bardzo dobrze nadaje się do krótkich gier w międzyczasie i jest również wzbogaceniem w towarzyski i piękny wieczór z grą.

Wyprodukowano w Niemczech. Atwa do zrozumienia zasada gry. Dlatego uważaj, jak to możliwe, gdy współgracz nie odkrył wszystkich swoich kart, że gra i współgracze są dokładnie w oku!. Duża zabawa dla przyjaciół i rodziny. Twój cel: spróbuj zgromadzić kilka gier tak szybko, poprzez wykrywanie, wymianę i zbieranie kart do gry, jak to możliwe. Materiał: 150 kart do gry, 1 instrukcja gry. Hulajnoga do zabawy: dla 2 do 8 graczy.
MarkaMagilano #ad
ProducentMagilano #ad
Wysokość1.38
Długość7.64
Waga0.02
Szerokość3.98
Numer częściMA300715
ModelSKYJO
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

4. Mattel Games

#ad

Mattel Games Skip-Bo 52370 gra karciana dla rodziny, gra planszowa, od 7 lat, idealna jako gra dla dzieci, dla 2-6 graczy, gra podróżna lub dla dorosłych

#ad
Mattel Games #ad - Skip-bo to ponadczasowa gra karciana dla całej rodziny od twórców UNO! Gracze używają umiejętności i strategii, aby tworzyć sekwencyjne stosy kart. Celem gry jest odłożenie kart swojego stosu graczy w kolejności od 1 do 12. 20 minut, ale zmienna, ponieważ partie można skrócić poprzez podanie mniejszej liczby kart. Czas odtwarzania: ok. Wielogodzinna rodzinna zabawa! Od 7 lat.
MarkaMattel Games #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość6.89
Długość7.87
Waga0.02
Szerokość35.04
Numer części52370
Model52370
Gwarancja24 EU

5. Mattel Games

#ad

2, 10 graczy od 7 lat, Mattel Games, UNO FLIP gra karciana z dwustronnym nadrukiem, nowy Twist i specjalna karta FLIP, GDR44

#ad
Mattel Games #ad - Uno flip zawiera zabawne nowe karty promocyjne, takie jak "Pociągnij 5" lub "Wystaw wszystko". Uno flip nadaje znanej grze karcianej nowy twist. Zawiera 112 kart i zasady gry; idealne dla całej rodziny i graczy od 7 lat. Dwustronnie zadrukowana talia i specjalna karta FLIP sprawiają, że ta klasyczna gra karciana jest jeszcze bardziej ekscytująca. Po rozegraniu specjalnej karty flip można odwrócić wszystkie karty w dłoni gracza, również na stosie, dzięki czemu pokazują zupełnie nowe liczby i kolory. Jeśli gracz pozostała tylko jedna mapa, musi zadzwonić "UNO".
MarkaMattel Games #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość5.69
Długość3.63
Waga0.04
Szerokość0.75
Numer częściGDR44
ModelGDR44

6. Zygomatic

#ad

Asmodee | Zygomatic | Dobble Cars edycja 2022 | gra dla dzieci | gra karciana | dla 2-5 graczy | od 4+ lat | 10 minut | niemiecki

#ad
Zygomatic #ad - Zdecyduj się na 1 z 5 różnych wariantów gry i zaczynaj. 2-5 graczy | od 4 lat | 10 minut odtwarzania na grę | Autorzy: Denis Blanchot, Jacques Cottereau i Play Factory | Gra w języku niemieckim.

Dobble to zabawna gra obserwacyjna i reagująca dla całej rodziny, w której grają wszyscy gracze jednocześnie. Dobble to szybka i zabawna gra karciana dla dużych i małych. W dobble cars musisz znaleźć i nazwać jedyny symbol, który jest pokazany na każdej z dwóch kart, szybciej niż Twoi koledzy gracze. W tej wersji gry rodzinnej wchodzicie w pełen przygód świat samochodów. Zakrywa karty i szybko widzi, który symbol jest taki sam na 2 kartach. Bądź szybszy niż twoi przyjaciele, aby odnieść zwycięstwo w tej grze. Nie daj się zwieść rozmiarowi symboli.
MarkaZygomatic #ad
ProducentZygomatic #ad
Wysokość2.95
Długość5.12
Waga0.37
Szerokość5.12
Numer częściASM0004
ModelASM0004
GwarancjaBrak gwarancji

7. Mattel Games

#ad

Mattel Games GTH19, UNO Play With Pride gra karciana z 112 kartami i zasadami gry, wspaniały prezent dla wszystkich od 7 lat

#ad
Mattel Games #ad - Gracze starają się jak najszybciej odłożyć swoje karty. Projekt it gets better ma na celu zainspirowanie ludzi na całym świecie do dzielenia się swoimi historiami i tym samym zwiększenie pewności siebie następnej generacji społeczności LGBTQ.

Gdy tylko gracze będą mieli na dłoni jedną kartę, będą musieli powiedzieć "UNO!" zadzwoń. Klasyczna gra karciana uno, którą wszyscy znają i kochają, teraz w specjalnym wydaniu Pride z motywem tęczy z okazji uczczenia społeczności LGBTQ. Odłożone karty muszą pasować kolorem lub liczbą do karty na stosie. Mattel angażuje się w większe uznanie społeczności LGBTQ poprzez partnerstwo z projektem non-profit It Gets Better. Zasady gry są takie same jak w przypadku klasycznego uno.
MarkaMattel Games #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość5.91
Długość1.97
Waga0
Szerokość3.94
Numer częściGTH19
ModelGTH19

8. Mattel Games

#ad

Mattel Games UNO Flip in wytrzymała metalowa puszka – klasyczna gra karciana z nowym Twist, GDG37, dla całej rodziny i dzieci od 7 lat

#ad
Mattel Games #ad - Ta zabawna gra karciana dla całej rodziny jest idealna dla dorosłych, nastolatków i dzieci od 7 lat. W ten sposób pokazują zupełnie nowe liczby i kolory! Uno flip! zawiera zabawne nowe karty promocyjne, takie jak pociągnięcie 5" lub wszystkie zawieszenia". Po rozegraniu specjalnej karty flip można odwrócić wszystkie karty w dłoni gracza, również na stosie. Dwustronny nadruk i specjalna karta FLIP sprawiają, że ta klasyczna gra karciana jest jeszcze bardziej ekscytująca. Uno flip! nadaje znanej grze karcianej nowy twist.
MarkaMattel Games #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość6.69
Długość1.96
Waga0.8
Szerokość5.9
Numer częściGDG37
ModelGDG37
Gwarancja2 lata gwarancji

9. Libellud

#ad

Libellud UNbox Now | Dixit | gra podstawowa | gra rodzinna | gra roku 2010 | 3-8 graczy | od 8 lat | 30+ minut | niemiecki

#ad
Libellud #ad - Edycja 2021 rywalizującej gry rodzinnej Dixit zaprasza do tego, aby każdy gracz na nowo odkrył swoje wewnętrzne dziecko. Dixit zbliża wszystkich do siebie, które zachwycą zarówno najmłodszych, ponieważ łączy je fantazja.

Gra karciana oferuje emocje i niespodzianki, jak i starszych. Na podstawie tego oświadczenia wybierzesz jedną z kart i przekażesz ją narratorowi. Można również wybrać cytaty lub wariacje znanych dzieł. 3-8 graczy | od 8 lat | czas gry do 30+ minut na grę | gra w języku niemieckim. Bądź kreatywny w swoich wypowiedziach. Niezależnie od tego, czy są wykonane z wielu słów lub do malowania, czy też są swobodnie wymyślone. Narrator wymyśla oświadczenie o jednej ze swoich kart graficznych i przekazuje je swoim kolegom.
MarkaLibellud #ad
ProducentLibellud #ad
Wysokość10.83
Długość10.83
Waga1.92
Szerokość2.17
Numer częściLIBD0016
ModelLIBD0016
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. Mattel Games

#ad

Wieczory z rodziną lub dorosłymi, dla graczy od 7 lat, Mattel Games GVY91, UNO Masters of the Universe, gra karciana z 112 kartami, prezent dla dzieci

#ad
Mattel Games #ad - To specjalne wydanie jest wyposażone w potężnych bohaterów, złowrogich czarodziejów i unikalną dla tej gry karcianej zasadę mocy Greyskull! Podobnie jak w przypadku klasycznego UNO, karty muszą zostać tak szybko jak to możliwe, aby dopasować kolor lub liczbę.

W mocy greyskull! klasyczna gra karciana UNO wnosi teraz magię do świata gier karcianych dzięki grafice z Masters of the Universe. Jeśli gra się jedyna w swoim rodzaju karta akcji, ale tylko wtedy, wszystkie pozostałe trzy karty muszą wyciągnąć, gdy gracz wcześniej trzymał kartę nad głową i głośno zawołał w mocy Greyskull". Uno masters of the universe to wspaniały prezent dla fanów MOTU od 7 lat.
MarkaMattel Games #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość5.71
Długość0.79
Waga0.33
Szerokość3.54
Numer częściGVY91
ModelGVY91
Gwarancja2 lata gwarancji