Top 10 Mini Kühlschrank 40l – Minilodówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Engel

#ad

Lodówka samochodowa Engel SAWMR040F-G3 MR040 12/24 / 230V

#ad
Engel #ad - Zawartość: 40 litrów. Zakres temperatur: + 5 ° c do -18 ° C, płynna regulacja. Waga: 22 kg. Materiał: obudowa z tworzywa sztucznego / szara z czerwonym. Napięcie: 12/24/230 woltów.
MarkaEngel #ad
ProducentEngel #ad
Wysokość18.5
Długość25
Waga48
Szerokość15.5
Numer częściMR040F-U1
ModelMR040F-U1
Gwarancja3 jahre.

2. WANNYTON

#ad

Przenośna, kamperów, łodzi, z kablem AC/DC, 58 litrów, WANNYTON Elektryczna lodówka z kompresorem, z kółkami i uchwytami, mini lodówka do samochodów ciężarowych, 12/24/100-240 V

#ad
WANNYTON #ad - Wewnętrzne oświetlenie jest korzystne dla użytkowania w ciemności. Ponadto tryb eco zapewnia mniejsze zużycie energii i mniejszy poziom hałasu. Może schłodzić lodówkę do 0°C. Ponadto dzięki funkcji pamięci oryginalne ustawienia powracają, gdy urządzenie jest ponownie włączone po wyłączeniu lub odłączeniu zasilania.

Wydajny i energooszczędny: zakres temperatur: od -20 do +20°c. Duża pojemność: elektryczna lodówka firmy wannyton ma wymiary 70, 5 x 45, dzięki czemu do pudełka zmieści się również butelki o pojemności 1, 6 cm i ma pojemność 58 l na wszelkiego rodzaju żywność i napoje. Ochrona baterii: 3-stopniowy czujnik akumulatora skutecznie chroni akumulator samochodowy przed głębokim rozładowaniem. W ciągu 30 min.

Drążek i koła ułatwiają transport w dużym stopniu. Przyjazny dla użytkownika: za pomocą dotykowego panelu sterowania z wyświetlaczem można łatwo sterować temperaturą chłodzenia. Wnętrze ma wysokość 38, 3 x 47, 4 cm, 5 l. Do domu i samochodu: lodówka samochodowa jest dostarczana z kablem dc o długości 3, dzięki czemu można jej używać zarówno w domu, suv-ach, kamperach, jak i w samochodach osobowych, ciężarówkach, 5 m 12/24 V i kablem AC o długości 2 m 100-240 V, łodziach itp.
MarkaWANNYTON #ad
Wysokość18.7
Długość17.95
Waga33.07
Szerokość27.68

3. TZS First Austria

#ad

Bez zamrażarki, oświetlenie LED, do biura i małych mieszkań, na kemping, zamykana | bezgłośna lodówka na napoje, wymienne zawiasy drzwiowe, TZS First Austria Minilodówka 40 l netto 34 l

#ad
TZS First Austria #ad - Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnym drzwiom. Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk.

Ponadto zawartość minibarka można dodatkowo zabezpieczyć dzięki praktycznej funkcji blokady. Wydajna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie od 4° do 16°. W zestawie 2 klucze. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest energooszczędna i prawie bezgłośna. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Kompaktowy i elastyczny: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok.

40 l. Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentFirst #ad
Wysokość22.24
Długość15.75
Waga27.12
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172
ModelFA-5172

4. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka | bezgłośna lodówka na napoje | minibar | wymienne zawiasy drzwi | światło LED | bez zamrażarki | szklany design | 40 l

#ad
TZS First Austria #ad - Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnie montowanym drzwiom.

Kompaktowa i elastyczna: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest prawie bezgłośna i energooszczędna.

40 l. Wystarczająca ilość miejsca do przechowywania zapewniają ponadto dwie regulowane półki na drzwi oraz dwie wyjmowane szklane półki. Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk. Mocna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie 4°-16°.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentTZS First Austria #ad
Wysokość21.65
Długość15.75
Waga31.97
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172-2
ModelFA-5172-2

5. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka bezgłośna | Wymienne zawiasy drzwiowe | Oświetlenie LED | bez zamrażarki | 30 l

#ad
TZS First Austria #ad - 30 l. Wystarczająca ilość miejsca do przechowywania zapewniają ponadto dwie regulowane półki na drzwi oraz wyjmowaną szklaną półkę. Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym.

Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest prawie bezgłośna i energooszczędna. Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnie montowanym drzwiom. Mocna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie 4°-16°. Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk.

Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Kompaktowa i elastyczna: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentTZS First Austria #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga25.35
Szerokość19.69
Numer częściFA-5172-1
ModelFA-5172-1

6. WOLTU

#ad

Do samochodów osobowych, duża, z kablem DC, łodzi i gniazdka, WOLTU KUE012ss lodówka samochodowa 60 l, ciężarowych, 12 V/24 V/220-240 V, kamperów

#ad
WOLTU #ad - Mała obudowa o dużej pojemnościdzięki pojemności 60 l lodówka jest wyposażona w 2 przegródki: zamrażarkę i lodówkę. Chłodzenie i mrożenie 2 w 1regulacja temperatury od -22 do +20°c to optymalna temperatura w zamrażarce. Niewielka waga 17, 6 kg jest wygodna do noszenia i noszenia.

Wymiary całkowite: 36 x 59 x 81, 2 cm szer. Dwa zastosowania w domu i w samochodziemini lodówka idealnie nadaje się na rodzinne wycieczki, biurach, dalekie podróże, pikniki, sypialniach, mieszkaniach wakacyjnych, imprezy grillowe itd. W zależności od potrzeb na wyświetlaczu można wybrać pomiędzy Fahrenheita a Celsjusza. Do wyboru są dwa programy, takie jak oszczędność energii ECO i wysoka prędkość maks. Ponadto jest wyposażony w funkcję odporną na uderzenia, LFGB, dzięki czemu można bezpiecznie używać tego produktu.

W zależności od potrzeb można przechowywać różne składniki lub napoje. Lodówka posiada certyfikat CE, RoHS, E-Mark, PAHS itd. Dzięki czemu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo podczas użytkowania. Pionowa konstrukcja oszczędza miejsce i sprawia, że lodówka nadaje się do samochodów, samochodów osobowych, ciężarowych i kamperów. Ta elektryczna lodówka może być zasilana dwoma różnymi wtyczkami: wtyczka do zapalniczki samochodowej 12/24 V z kablem o długości 3, 5 m i pasuje również do pomieszczeń 220-240 V.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość23.23
Długość14.17
Waga38.8
Szerokość31.89
Numer częściKUE012ss
ModelKUE012ss

7. KESSER

#ad

KESSER® Mini lodówka z zamkiem, ok. 4°-16°C, wysokość 57 cm, minibar o pojemności 40 litrów, lodówka, kolor czarny, zamykana, wymienne drzwiczki, cicha, 22 dB, oświetlenie wewnętrzne, do sypialni

#ad
KESSER #ad - Dzięki temu są idealnie przygotowane na wieczór dla dziewcząt lub mężczyzn i mogą cieszyć się wieczorem z ukochaną osobą. Zwłaszcza dla zawodowych darczyńców, którzy często podróżują i mieszkają w mieszkaniu w ciągu tygodnia. Za pomocą dwóch dołączonych kluczy minibar można bardzo łatwo otwierać i zamykać.

Duże wnętrze, 4 elastyczne elementy sortowania i 2 pojemniki na drzwi, zapewniają przestrzeń użytkową. Wysoka jakość: kolejna funkcja zapewnia dodatkowo wysoki stopień elastyczności. Dzięki kompaktowym rozmiarom lodówkę stołową można również idealnie schować i tym samym nie stoi na przeszkodzie. 40 l zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wino musujące, piwo, koktajle, wino, napoje bezalkoholowe lub energetyczne oraz schłodzone przekąski. Duża pojemność: oprócz imponującej objętości przy tym rozmiarze ok.

Cichy, wydajny i duża pojemność – po prostu lepiej KESSER. Dobra widoczność po otwarciu przenośnej zamrażarki zapewnia wysokiej jakości oświetlenie LED, dzięki czemu masz najlepszy przegląd zapasów żywności. Dzięki naszej lodówce zawsze zapewnisz sobie chłodne napoje również na następną imprezę w piwnicy lub w domku ogrodowym. Dzięki temu w biurze zawsze będziesz dobrze zaopatrzony w chłodne napoje i świeże jedzenie. Dzięki temu nie powstają żadne komplikacje i kłopotliwe otwieranie kompaktowej lodówki o pojemności 40 l.
MarkaKESSER #ad
Wysokość22.44
Długość16.93
Szerokość15.75
Numer części14041-22839-1
Model14041-22839-1

8. KESSER

#ad

KESSER® Mini lodówka z zamkiem, wysokość 57 cm, zamykana, oświetlenie wewnętrzne, wymienne drzwiczki, lodówka stołowa, cicha, 22 dB, ok. 4°-16°C, do sypialni, kolor, minibar o pojemności 40 litrów

#ad
KESSER #ad - Dzięki temu w biurze zawsze będziesz dobrze zaopatrzony w chłodne napoje i świeże jedzenie. Dzięki kompaktowym rozmiarom lodówkę stołową można również idealnie schować i tym samym nie stoi na przeszkodzie. Cichy, wydajny i duża pojemność – po prostu lepiej KESSER. Duża głośność: dzięki wyjątkowo niskiej głośności nasza mini lodówka jest bardzo popularna również w miejscu pracy.

Tutaj nawet miłośnicy kempingu znajdą wystarczająco dużo miejsca na jedzenie i napoje, dzięki czemu nic nie stanie na przeszkodzie urlopowi. Na każdą okazję: nasza lodówka jest idealnym towarzyszem w różnych sytuacjach. Wysoka jakość: kolejna funkcja zapewnia dodatkowo wysoki stopień elastyczności. Dzięki naszej lodówce zawsze zapewnisz sobie chłodne napoje również na następną imprezę w piwnicy lub w domku ogrodowym. Duże wnętrze, które są 3-stopniowo regulowane i wyposażone w metalowy pałąk, 4 elastyczne elementy sortowania i 2 pojemniki na drzwi, zapewniają przestrzeń użytkową.

Dobra widoczność po otwarciu przenośnej zamrażarki zapewnia wysokiej jakości oświetlenie LED, dzięki czemu masz najlepszy przegląd zapasów żywności. Wysoka jakość: dzięki mocy 63 w i mocy grzewczej 10 w osiągnięto idealną temperaturę pomiędzy 4° - 16°! wbudowany regulator temperatury znajduje się z tyłu naszej lodówki na napoje, dzięki czemu zawsze masz pełny dostęp do optymalnej temperatury. 40 l zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wino musujące, piwo, wino, koktajle, napoje bezalkoholowe lub energetyczne oraz schłodzone przekąski. Dzięki temu nie powstają żadne komplikacje i kłopotliwe otwieranie kompaktowej lodówki o pojemności 40 l.
MarkaKESSER #ad
Wysokość22.44
Długość16.93
Szerokość15.75
Numer części22841_mfn
Model22841_mfn

9. KESSER

#ad

Wymienne drzwiczki, minibar o pojemności 40 litrów, ok. 4°-16°C, wysokość 57 cm, 22 dB, oświetlenie wewnętrzne, KESSER® Mini lodówka z zamkiem, cicha, biała, lodówka, do sypialni, zamykana

#ad
KESSER #ad - Dobra widoczność po otwarciu przenośnej zamrażarki zapewnia wysokiej jakości oświetlenie LED, dzięki czemu masz najlepszy przegląd zapasów żywności. Zwłaszcza dla zawodowych darczyńców, którzy często podróżują i mieszkają w mieszkaniu w ciągu tygodnia. Wysoka jakość: dzięki mocy 63 w i mocy grzewczej 10 w osiągnięto idealną temperaturę pomiędzy 4° - 16°! wbudowany regulator temperatury znajduje się z tyłu naszej lodówki na napoje, które są 3-stopniowo regulowane i wyposażone w metalowy pałąk, dzięki czemu zawsze masz pełny dostęp do optymalnej temperatury.

Duża głośność: dzięki wyjątkowo niskiej głośności nasza mini lodówka jest bardzo popularna również w miejscu pracy. Cichy, wydajny i duża pojemność – po prostu lepiej KESSER. Tutaj nawet miłośnicy kempingu znajdą wystarczająco dużo miejsca na jedzenie i napoje, dzięki czemu nic nie stanie na przeszkodzie urlopowi.

Dzięki temu nie powstają żadne komplikacje i kłopotliwe otwieranie kompaktowej lodówki o pojemności 40 l. Dzięki obustronnie montowanym drzwiczkom możesz całkowicie swobodnie ustawić lodówkę tam, gdzie chcesz umieścić lodówkę. Dzięki kompaktowym rozmiarom lodówkę stołową można również idealnie schować i tym samym nie stoi na przeszkodzie. Dzięki temu są idealnie przygotowane na wieczór dla dziewcząt lub mężczyzn i mogą cieszyć się wieczorem z ukochaną osobą. Na każdą okazję: nasza lodówka jest idealnym towarzyszem w różnych sytuacjach.
MarkaKESSER #ad
Wysokość22.44
Długość16.93
Szerokość15.75
Numer części14041-22840-1
Model14041-22840-1

10. Klarstein

#ad

Motyw: pastelowa, termostat z 5 stopniami, 0 do 10 °C, Klarstein CoolArt lodówko-zamrażarka – lodówka z 2 poziomami chłodzenia, pojemność: 45 litrów, designerski przód

#ad
Klarstein #ad - Kompaktowa: lodówko-zamrażarka klarstein coolArt dzięki swojej dużej objętości jest idealną lodówką dla singli, w pokojach gościnnych lub w domku ogrodowym.

JakoŚĆ: w 2008 roku firma klarstein zaczęła stawiać świat artykułów gospodarstwa domowego do góry nogami. Cicha praca: dzięki cichej pracy poniżej 45 dB nie zakłóca ani Twoich myśli, ani snu. Tymczasem mieszanka wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego, ponadczasowego wzornictwa zachwyca imponującym asortymentem, który stale rośnie i rośnie. Elegancja: dzięki wysokiej jakości frontowi w 3 wariantach lodówka z zamrażarką CoolArt wnosi kolor do Twojej kuchni.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość19.69
Długość17.52
Waga33.07
Szerokość18.9
Numer częściHEA20-Pastel-46