Top 9 Jesus Figur Für Kreuz – Krzyże ścienne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fritz Cox

#ad

Narodziny, komunię, Fritz Cox Drewniany krzyż z drzewem życia z modlitwą | drzewo życia rośnie, kwitnie i rozwija się | prezent dla naszych bliskich | szczególnie na chrzest

#ad
Fritz Cox #ad - Modlitwa drzewa życia ozdobiona inspirującą modlitwą drzewa życia, ten krzyż nosi przesłanie zaufania i wzrostu: "Drzewo życia rośnie, kwitnie i rozwija się.

Zrównoważony rozwój wykonany z wysokiej jakości drewna, ten krzyż zapewnia nie tylko naturalne piękno, ale również trwałość. W ten sposób również ty powinieneś przejść przez życie i zawsze stać bezpiecznie. ". Dotykający prezent: krzyż ścienny Fritz Cox z drewna to ponadczasowy prezent, który symbolizuje wzrost, kwitnienie i dobrobyt. Atwy montaż dzięki specjalnemu otworowi z tyłu montaż jest dziecinnie prosty. Wystarczy powiesić go w dowolnym miejscu. Optymalny rozmiar dzięki wymiarom 15 x 9 x 1 cm krzyż pasuje do każdego pokoju dziecięcego i można go łatwo przymocować do ściany.
MarkaFritz Cox #ad
ProducentFritz Cox #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Waga0.13
Szerokość3.54
Numer części212468

2. Kaltner Präsente

#ad

Ręcznie malowany/krzyż bejcowany na czarno wysokość 35, Kaltner Präsente Pomysł na prezent – drewniany krzyż ścienny krucyfiks z prawdziwego drewna z figurką Jezusa Chrystusa ze sztucznego kamienia

#ad
Kaltner Präsente #ad - Figurka Chrystusa jest wykonana ze sztucznego kamienia. Prawdziwe drewno: bardzo ładny krzyż ścienny z belkami z prawdziwego drewna świerkowego. Wyprodukowano w niemczech: drewniany krzyż został wyprodukowany przez nas w Bawarii.

Szlifowany świerk klejony z krzyżową zakładką, a następnie barwiony farbą. Rozmiar: wysokość wynosi 35 cm, szerokość 18 cm, głębokość 4 cm - Z zawieszką z tyłu. Idealny pomysł na prezent: z okazji komunii, chrztu, bożego Narodzenia, bierzmowania, urodzin lub po prostu dla siebie samego – ten krzyż Kaltner Präsente to zawsze wspaniały, Wielkanocy, wyjątkowy prezent. Alternatywa: krzyż jest dostępny również w kolorze naturalnym, dębowym, orzechowym i mahoniowym. Jezus: staranne stylowe i jednocześnie subtelne malowanie figury Jezusa na krzyżu.
MarkaKaltner Präsente #ad
Wysokość1.57
Długość13.78
Waga0.44
Szerokość7.09
Numer częściB0771NDQ4H

3. Kassis Geschenkartikel

#ad

KASSIS Krzyż z drewna oliwkowego św. Benedykta do zawieszenia krzyż benedyktuski krzyż ścienny krucyfiks do bierzmowania narodzin komunii chrztu 12 x 8,5 cm

#ad
Kassis Geschenkartikel #ad - Są to idealne prezenty do chrztu i symbolizują związek między ojcem chrzestnym i chrześniakiem oraz relację z Bogiem. Zrównoważone drewno oliwkowe: nasze wyjątkowe krzyże są produkowane z drewna oliwnego pozyskanego w sposób zrównoważony, dzięki czemu przyczyniamy się do ochrony środowiska.

Użyj jej jako części szopki bożonarodzeniowej lub na stole krzyżowym podczas urodzin i innych świątecznych okazji. Idealny prezent: nasze wysokiej jakości krzyże z drewna oliwkowego to nie tylko duchowe symbole, komunię i inne specjalne okazje. Wiąteczna dekoracja: naturalne piękno drewna oliwkowego nadaje każdemu krzyżowi wyjątkowy i ciepły wygląd. Nadają się nie tylko jako symbole duchowe, ale również jako stylowe elementy dekoracyjne do chrztu i bierzmowania.

Znak wiary, przywiązania i patentowania: nasze krzyże z drewna oliwnego są wyrazem głębokiej wiary w Boga i Jezusa Chrystusa. Prezent, ale również ponadczasowe prezenty na chrzest, bierzmowanie, który podkreśla duchowe znaczenie Boga i wiary. Ręcznie wykonane dzieła mistrzowskie: każdy krzyż jest wykonywany przez doświadczonych rzemieślników w Betlejem z najwyższą precyzją i poświęceniem, co zapewnia wyjątkową jakość i trwałość.
MarkaKassis Geschenkartikel #ad
ProducentKASSIS #ad
Wysokość0
Długość4.72
Waga0.13
Szerokość3.15
Numer części7.8MSNBDUK212

4. CRISTALICA

#ad

CRISTALICA Szklany krzyż z różą krucyfiksem postura religious 21 cm kryształ ołowiowy

#ad
CRISTALICA #ad - Długość: ok. Stylowy szklany krzyż z różą jako symbol miłości, piękna i czystości. Wskazówka dotycząca pielęgnacji: czyścić miękką szmatką. 21 cm. Waga: ok. 21 cm / szerokość: ok. Wysokość: ok. Podstawa zapewnia stabilne ustawienie. Nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo. 750 g. 6, 5 cm.
MarkaCRISTALICA #ad
ProducentCristalica #ad
Wysokość0
Długość3.26
Waga1.65
Szerokość1.01
Numer częściGW00489
ModelGW00489

5. MaMeMi

#ad

MaMeMi Drewniany krzyż z drewna oliwkowego – krzyż ścienny z drewna Betlejemskiego 15 x 9 cm Prawdziwe rękodzieło z Ziemi Świętej

#ad
MaMeMi #ad - Rozmiar ok. 15, 5 x 9 cm – delikatny dotyk ze ściętą krawędzią. Prawdziwe rękodzieło z chrześcijańskiej manufaktury – krzyż z drewna oliwnego do zawieszenia został wyprodukowany w Betlejem, niedaleko słynnego kościoła narodzin Jezusa Chrystusa.

Piękna dekoracja do domu – i piękny prezent na komunię, bierzmowanie, bierzmowanie lub parapetówkę. Piękne i zrównoważone drewno oliwne – krzyż o wyjątkowym i ciepłym wyglądzie. Charakterystyczny dla drewna oliwkowego rysunek słojów sprawia, chrzest, że każdy krucyfiks jest unikatem. Drewno oliwkowe z izraela / Palestyny charakteryzuje się wyjątkowo intensywnym i pięknym rysunkiem słojów. Prawdziwa markowa jakość MaMeMi. Z praktycznym uchwytem ściennym otwór / tył. Krzyż ścienny / drewniany krzyż / krucyfik z drewna oliwkowego z Ziemi Świętej.
MarkaMaMeMi #ad
Wysokość10
Długość10
Waga0.11
Szerokość10
Numer częściGD26671
ModelMK119

6. Geschenkissimo

#ad

Sentencja, psalm, chrześcijański krzyż ścienny, motyw, drewniany krucyfiks jako chrześcijański prezent, religijny pomysł na prezent, krzyż zmartwychwstania, Krzyż Jezusa z indywidualnym grawerunkiem

#ad
Geschenkissimo #ad - Niezależnie od tego, czy jest to katolicki, ewangelicki czy prawosławny, Wielkanoc, krzyż pasuje do każdego wyznania. Drewniany krzyż z indywidualnym napisem. Otwór z tyłu do zawieszenia. Z grawerunkiem – wysoka jakość z naszych prezentów – warsztat w Bawarii.

Pasuje do kuchni, pokoju dziecięcego, sypialni, salonu, korytarza i robi dobre wrażenie jako chrześcijańska dekoracja. Pomysł na prezent na Boże Narodzenie, urodziny i imieniny. 20 x 12 x 1 cm, naturalny, buk, drobno szlifowany. Werset biblijny, psalm z nowego lub starego testamentu lub inny tekst religijny? Kliknij przycisk "Dostosuj teraz" i stwórz sam krucyfiks Jezusa! Krzyż esus z drewna: jako prezent dla osób religijnych.

Krzyż ścienny ponadczasowy i trwały: krzyż ścienny został wykonany z prawdziwego drewna bukowego, jest prosty i nowoczesny. Wiele motywów chrześcijańskich i religijnych do wyboru: jezus chrystus, anioł z krzyżem, matka i dziecko, pasterz, anioł stróż, Arka Noego, drzewo życia, ryba, gołąb, zakonnica, syn Boży i własne motywy. Jakość: drewniany krucyfiks ok.
MarkaGeschenkissimo #ad
ProducentGeschenkissimo #ad
Wysokość7.87
Długość0.39
Waga0.18
Szerokość4.72
Numer części581-5

7. MaMeMi

#ad

MaMeMi Drewniany krzyż z drewna oliwkowego na ścianę w opakowaniu prezentowym ok. 16 x 9 cm Prawdziwe rękodzieło, oryginalny produkt z Ziemi Świętej

#ad
MaMeMi #ad - Wymiary: ok. Wietny pomysł na prezent w opakowaniu prezentowym i z certyfikatem autentyczności na chrześcijańskie okazje, bierzmowanie, takie jak komunia, urodziny, przeprowadzka do nowego mieszkania itd.

Krzyż z drewna oliwkowego do zawieszenia z praktycznym uchwytem ściennym otwór / tył. Przepiękny drewniany krzyż / krucyfik z prawdziwego drewna / drewna oliwkowego. Każdy egzemplarz to jedyny w swoim rodzaju unikat. Prezenty chrześcijańskie znów są bardzo modne. Fascynujący rysunek słojów naturalnego drewna oliwkowego nadaje każdemu krzyżowi indywidualny charakter. Krzyż ścienny z betlejemskiego drewna oliwnego z małej manufaktury o dziesięcioleciach historii. Ręczne wykonanie z Ziemi Świętej. Prawdziwa markowa jakość MaMeMi. Proste, szlachetne wzornictwo i delikatny dotyk z oszlifowanymi krawędziami. 16 x 9 cm.
MarkaMaMeMi #ad
ProducentMaMeMi #ad
Wysokość0.2
Długość6.3
Waga0.2
Szerokość3.54
Numer częściUS300176

8. Kassis Geschenkartikel

#ad

Chrzest, KASSIS krzyż z drewna oliwkowego, prezent na urodziny, dekoracja ścienna, komunię, prosty do zawieszenia, 12 x 8 cm

#ad
Kassis Geschenkartikel #ad - Użyte drewno pochodzi wyłącznie z już obumarłych drzew. Przywiązujemy najwyższą wagę do nieskazitelnego produktu. Czy to tradycyjny i prosty, jezusem lub duchem Świętym jako symbol, gołębią, jako krzyż benedyktuski z ukrzyżowanym Zbawicielem lub nowoczesny z sercem, na pewno znajdziesz wariant, tylko z drewna, który Ci się spodoba.

Dzięki naszym krzyżykom ze 100% drewna oliwkowego z betlejemu otrzymasz wyjątkowy i wyjątkowy element, dzięki któremu możesz wyrazić swoją wiarę - prosto z Ziemi Świętej. Ponadto oferujemy kilka naszych krzyży do zawieszenia w różnych rozmiarach. Dlatego nie wycina się drzew do produkcji. Nasze krzyże są również idealnym prezentem, komunii, przede wszystkim na chrześcijańskie okazje. W ten sposób zapewniamy, że dotrze do Ciebie wyłącznie starannie przetworzone towary.

Mamy przy tym odpowiednie wykonanie naszych krzyży ściennych na każdy gust. Nasze krzyże doskonale nadają się również jako ostatni towarzysz drogi lub jako pamiątka podczas pogrzebu. Dzięki temu gwarantujemy również zrównoważony rozwój naszego produktu. Producenci zwracają szczególną uwagę na to, aby rysunek słojów drewna był przy tym doskonale widoczny. Dlatego każdy krzyż jest ręcznie kontrolowany podczas produkcji i ponownie przez nasz zespół w Niemczech.
MarkaKassis Geschenkartikel #ad
ProducentKASSIS #ad
Wysokość0.2
Długość4.72
Waga0.09
Szerokość2.76

9. Kaltner Präsente

#ad

Ręcznie malowany/krzyż bejcowany w kolorze dębu wysokość, Kaltner Präsente Pomysł na prezent – drewniany krzyż ścienny krucyfiks z prawdziwego drewna z figurką Jezusa Chrystusa ze sztucznego kamienia

#ad
Kaltner Präsente #ad - Figurka Chrystusa jest wykonana ze sztucznego kamienia. Jezus: staranne stylowe i jednocześnie subtelne malowanie figury Jezusa na krzyżu.

Idealny pomysł na prezent: na komunię, bierzmowanie, urodziny lub po prostu dla siebie samego – ten krzyż Kaltner Präsente to zawsze wspaniały, chrzest, Boże Narodzenie, wyjątkowy prezent. Prawdziwe drewno: bardzo ładny krzyż ścienny z belkami z prawdziwego drewna · Najważniejsze: zakrzywione belki drewniane bejcowane w kolorze dębu. Alternatywa: krzyż jest również bejcowany w kolorze czarnym, orzechowym i mahoniowym oraz jako stojący krzyż z podgrzewaczem. Rozmiar: wysokość wynosi 35 cm, szerokość 18 cm, głębokość 4 cm – z zawieszką z tyłu.
MarkaKaltner Präsente #ad
ProducentKaltner Präsente #ad
Wysokość1.57
Długość13.78
Waga0.44
Szerokość7.09
Numer częściNP 752
Model.