Top 6 Optimus Prime Roboter – Ruchome figurki do zabawy dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Transformers

#ad

17,5 cm, Transformers F0691 zabawka Generations War for Cybertron: Kingdom Voyager WFC-K8 Optimus Primal Action figurka – dzieci od 8 lat

#ad
Transformers #ad - W zestawie znajdują się również ukryte armaty i mega blastery. W zależności od dostępności. Klasyczne beast wars cyber blades: 2 akcesoria cyber Blade inspirowane serią Beast Wars można przymocować do tyłu figurki.

Karty ze złotym dyskiem dają pojęcie o możliwym losie: zawiera kartę ze złotą tarczą, która pokazuje potencjalny los kluczowej postaci. Każdy sprzedawany oddzielnie. Ostateczna kolekcja: ta figurka kolekcjonerska Optimus Primal ze szczegółowym trybem bestii i specyficzną teksturą futra inspirowaną gorylem zaprasza fanów do uwolnienia pierwotnej siły bestii. Odblokowanie trybu biest: figurkę optimus primal można w 22 krokach przekształcić w tryb goryla inspirowany Beast Wars.

Dzięki ruchomym biodrom figurka może pozyować w pozycji pionowej lub przysiadowej w trybie goryla. Dla wszystkich 3 losów można zebrać jeszcze inne figurki. Odkryj kingdom: dodanie maksimum i predaconów jest naprawdę rewolucyjne. Dostarczasz sobie epicką bitwę z Autobotami i Decepticonami, która na zawsze zmieni Twoje przeznaczenie.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość6.73
Długość9.49
Waga0.35
Szerokość3.19
Numer częściF0691
ModelF0691

2. Hasbro

#ad

Transformers Playskool Heroes Mega Mighties Transformers Rescue Bots Academy Optimus Prime Figure, kolekcjonerskie zabawki dla dzieci w wieku 3 i do góry 10 cali figure

#ad
Hasbro #ad - Fantastyczna zabawa: ta zabawna i wyjątkowa gra playkool Heroes Mega Mighties Heatwave Figurka Fire-Bota inspiruje pełną przygód fantazyjną zabawę dla przedszkolaków od 3 lat i do góry. Aby dzieci mogły pozować swoich figurek do każdej misji ratunkowej, 4 cm jest wyposażona w 3 punkty przegubowe – głowa, jaką mogą sobie wyobrazić.

Zabawka kolekcjonerska: wyszukaj wszystkie figurki transformers rescue Bots Academy Mega Mighties, aby rozpocząć kolekcję, wymienić się z przyjaciółmi lub podarować jako prezent sprzedawany oddzielnie. Jak widać w serialu transformers rescue bot academy tv: Wyobraź sobie, że biegniesz na ratunek z tą zabawką Mega Mighties, inspirowaną animowanym programem telewizyjnym Transformers Rescue Bots Academy.

W zależności od dostępności. Wietna zabawa dla fanów transformerów: zabawki transformers rescue Bots Academy mają odpowiedni rozmiar dla małych dłoni i są świetnym prezentem dla nowych fanów Transformers lub fanów, którzy już zbierają zabawki Transformers. Ruchoma figurka: każda zabawka mega mighties o wielkości 25, ramiona i talia.
MarkaHasbro #ad
ProducentPlayskool #ad
Wysokość10.51
Długość2.64
Waga0.68
Szerokość7.24
Numer częściE4930
ModelE4930AS00

3. Jada Toys

#ad

Czerwony/srebrny/niebieski, Optimus Prime figurka z Die-cast, oczy ze światłem, 10 cm, w zestawie baterie, Jada Toys 253111003 Transformers, akcesoria

#ad
Jada Toys #ad - W zestawie baterie. Oczy ze światłem. 10 cm. Die-cast figurka. Kolor: czerwony/srebrny/niebieski.
MarkaJada Toys #ad
ProducentJada Toys #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.88
Szerokość0
Numer części253111003
Model253111003
GwarancjaBrak gwarancji producenta

4. YOLOPARK

#ad

YOLOPARK Transformers Optimus Prime zabawka dla chłopców i dziewczynek od 8 lat

#ad
YOLOPARK #ad - Zbierz inne figurki transformers, aby dzieci mogły wyobrazić sobie własne bitwy między Autobot i Decepticon. Wyobraź sobie ekscytujące bitwy - ta zabawka optimus prime transformers jest również kompatybilna z innymi zabawkami Transformers i stanowi wspaniałą inwestycję dla fanów Transformers w każdym wieku. Transformers the movie new edition te kolekcjonerskie figurki akcji Optimus Prime są bardzo szczegółowe i autentycznie zaprojektowane, oddają wygląd i wrażenie Transformers The Movie 7: Rise of The Beasts.

Jest znany ze swojej zdolności do przekształcania się w różne pojazdy i broń, którzy próbują podbić wszechświat. Nadaje się jako wspaniały prezent dla dzieci i dorosłych na urodziny lub święta. Figurka transformers optimus prime o wielkości 17, głowicami i innymi częściami, 87 cala Ta zabawka Optimus Prime Transformers jest dostarczana z zapasowymi rękami, które umożliwiają różnorodne pozycje i scenariusze, idealna dla dorosłych i dzieci od 3 lat.

Ta zabawkowa figurka transformers przedstawia optimus Prime, aby chronić całe życie i złych Decepticonów, a także ze swoich niezrównanych umiejętności siły i obrony. Idealny prezent dla miłośników transformersów - ten zestaw modeli transformers Optimus Prime to obowiązkowy element dla fanów Transformers, którzy szukają bardziej zaawansowanej figurki. Ulubiona postać transformers transformers opowiada historię bohaterskich autobotów, które walczą, legendarnego lidera autobotów – który służy jako główny bohater popularnej amerykańskiej serii filmów science fiction "Transformers".
MarkaYOLOPARK #ad
ProducentYOLOPARK #ad
Waga0.82
Numer częściYOLOPARK Transformers Toys
ModelYOLOPARK Transformers Toys
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

5. Transformers

#ad

Transformers Zabawka do filmu Transformers: Rise of Bestien, 22,5 cm, Smash Changer Optimus Prime figurka od 6

#ad
Transformers #ad - 2 tryby: figurkę transformers optimus Prime Action można przekształcić z robota w ciężarówkę. W zależności od dostępności. Przy tym każdy ruch aktywuje krok przemiany, a figurę można ręcznie przekształcić w 11 krokach.

Do filmu transformers jest jeszcze więcej zabawek: są jeszcze inne zabawki do filmu Transformers: Rise of Bestie. Transformers: wzrost bestii: Ta linia przedstawia roboty i bestie inspirowane filmem Transformers: Powstanie bestii. Każdy sprzedawany oddzielnie. Masowanie i przekształcanie: poprzez ubijanie figura optimus Prime zmienia się w robota w 3 krokach. Smash changers – rozpocznij przygodę z transformers smash Changers! Figurkę o wielkości 22, 5 cm można przekształcić w 3 krokach z drugiego trybu w robota poprzez ubijanie o powierzchnię.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9
Długość3.19
Waga0.44
Szerokość8
Numer częściF4642
ModelF4642

6. Playskool

#ad

Od 3, przekształcana zabawka, 11 cm wysokości, Transformers Rescue Bots Academy klasyczna zabawka z zespołem bohaterów Optimus Prime

#ad
Playskool #ad - Fantazyjna zabawa: przekształcalna i ponadwymiarowa zabawka Transformers Rescue Bots Academy pobudza chłopców i dziewczynki od 3 lat do pełnej przygód i fantazyjnej zabawy. Z serii transformers rescue bots academy: Figurka akcji z serii Transformers Rescue Bots Academy zaprasza dzieci do pośpiechu na ratunek ze swoim superbohaterem.

Zabawki do kolekcjonowania: można zebrać inne zabawki playskool Heroes Transformers Rescue Bots Academy, aby stworzyć cały zespół ratowniczy. Zabawka rescue bots academy 2 w 1: mali bohaterowie mają dwa razy więcej zabawy dzięki 2 trybom gry i mogą przekształcić tę figurkę Optimus Prime z ciężarówki w robota i z powrotem.

W zależności od dostępności. Każdy sprzedawany oddzielnie. Dzieci mogą w prosty sposób przekształcić tę zabawkę z robota w pojazd. Atwa zmiana: ta figurka może być przekształcona przez dzieci w wieku przedszkolnym i jest wspaniałym prezentem.
MarkaPlayskool #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość8
Długość2.38
Waga0.31
Szerokość7
Numer częściF0887
ModelF0887