Top 10 Samsung TV Fussständer – Stojaki pod telewizory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. FITUEYES

#ad

Seria Eiffel, do 40 kg, 65", do telewizorów 32, stojak pod telewizor z regulacją wysokości, wychylny, płaski, 40, 43, FITUEYES Designerski stojak pod telewizor na kółkach, zakrzywiony, 55

#ad
FITUEYES #ad - Koła można również zastąpić regulowanymi nóżkami, aby uzyskać lepszą stabilność. Wysokiej jakości stalowa rama i struktura wieży zapewniają wysoką stabilność i bezpieczeństwo. Romantyczny i praktyczny designzainspirowany wieżą eiffla ten stojak pod telewizor wyraża nowoczesne życie dzięki romantycznemu i minimalistycznemu wzornictwu.

Komfortowe wrażenia wizualnewysokość tego stojaka pod telewizor może być regulowana w zakresie od 946 do 1076, 5 mm, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnych rozmiarów telewizorów i wysokości sof. Atwy i szybki montażdzięki dołączonej instrukcji może nie być dostępna w języku polskim i niezbędnym akcesoriom, w salach konferencyjnych, w biurze, ten stojak na telewizor można szybko i łatwo zamontować. W przypadku naszego stojaka pod telewizor nie trzeba wiercić otworów w ścianie, aby nie uszkodzić.

2 w 1 ruchoma i stacjonarnadzięki elastycznym uniwersalnym kółkom stojak pod telewizor można łatwo przenosić z jednego miejsca do drugiego. Idealnie nadaje się do użytku w domu, na targach itd. Ponadto oba drewniane regały mogą pomieścić różne urządzenia audiowizualne. Kompatybilność z vesa: 100 x 100 mm-400 x 400 mm. Jest kompatybilny z większością marek telewizorów. Umożliwia to możliwie jak najbardziej zdrowe i komfortowe wrażenia podczas oglądania.
MarkaFITUEYES #ad
ProducentFITUEYES #ad
Numer częściCAAKF679
Gwarancja2

2. Alphamount

#ad

Uniwersalna podstawka pod telewizor LED LCD 32-60", Obrotowa podstawka pod telewizor, płaski i zakrzywiony do 40 kg, maks. VESA 400 x 400 mm, regulowana wysokość stojaka do telewizora

#ad
Alphamount #ad - Uniwersalna kompatybilność – podstawka alphamount tv jest odpowiednia do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej 32-60 cali do 40 kg. Zarządzanie kablami – uchwyty na kable z tyłu stojaka telewizora to duży bonus. Nadaje się do różnych marek telewizorów. Zaoszczędź na kosztach profesjonalnego montażu na ścianie i unikaj potencjalnych uszkodzeń ściany, zawiera wszystkie niezbędne instrukcje obsługi i standardowe elementy montażowe, decydując się na stojak pod telewizor.

Z 6 różnymi regulowanymi wysokościami, blat można ustawić na 2 poziomach wysokości 50 mm, co umożliwia łatwy wybór najzdrowszej i optymalnej pozycji oglądania. Obrotowy i z regulacją wysokości – ten stojak pod telewizor można obracać o +/-35° w prawo lub w lewo, ramiona montażowe można ustawić na 3 poziomach wysokości 50 mm, co zwiększa elastyczność podczas oglądania. Atwa instalacja: nie trzeba wiercić w ścianie, możliwa szybka instalacja w ciągu 15 minut.

Kompatybilny z vesa: 400x400/400x200/300x300/300x200/200x200/200x100/100x100mm. Nóżki pod telewizor mają antypoślizgową konstrukcję, antypoślizgowe gumowe nóżki chronią przed zarysowaniami. System zarządzania kablami ukrywa te nieuporządkowane kable, aby urządzenie rozrywkowe było uporządkowane i uporządkowane. Bezpieczeństwo i stabilność – ten stojak pod telewizor jest wyposażony w solidną podstawę z hartowanego szkła, która jest połączona z solidną stalową kolumną, co zapewnia stabilne trzymanie telewizora.
MarkaAlphamount #ad
ProducentAlphamount #ad
Numer częściAPTVS17-E
ModelAPTVS17-E
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

3. Perlegear

#ad

Perlegear Stojak pod telewizor wychylny, do telewizorów płaskich i zakrzywionych o przekątnej 32-60", uniwersalny stojak pod telewizor z, do 40 kg, nóżki pod telewizor z regulacją wysokości i stabilny

#ad
Perlegear #ad - Płytę stojaka pod telewizor można odchylić o 8° do góry, co jest niezbędne w przypadku cięższych telewizorów, które mogą przechylać się do przodu. Ze stabilną stalową płytą tv i słupkiem podporowym stojak pod telewizor zapewnia niewiarygodną stabilność telewizorów do 40 kg. Atwa instalacja: nie trzeba wiercić w ścianie, możliwa szybka instalacja w ciągu 15 minut.

Elastyczne dopasowanie: podstawa pod telewizor z regulacją wysokości zapewnia 6 konfiguracji wysokości dla różnych rozmiarów telewizorów, dzięki czemu można znaleźć najwygodniejszą wysokość oglądania, a mimo to zmieścić soundbar. Zaoszczędź na kosztach profesjonalnego montażu na ścianie i unikaj potencjalnych uszkodzeń ściany, zawiera wszystkie niezbędne instrukcje obsługi i standardowe elementy montażowe, decydując się na stojak pod telewizor. Ułóż kable za pomocą klipsów kablowych na kolumnie, aby uzyskać opływowy wygląd. Przed zakupem uniwersalnego stojaka pod telewizor należy sprawdzić rozmiar, 39", 50", wagę i odległość montażu VESA telewizora.

X 8 mm wys. Obrotowa podstawka pod telewizor posiada szeroki zakres obrotu +/-30°, dzięki czemu można ustawić ekran w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Solidne i stabilne wsparcie: dzięki 8% szerszej podstawie ze szkła hartowanego 400 mm dł. Idealnie nadaje się do telewizorów 32"-60": ta podstawka pod telewizor jest kompatybilna z większością dostępnych na rynku telewizorów 32", 42", 48", 43", 40", 49", 54'' 55'' 58'' 60'' na rynku z odstępami montażowymi VESA od 100 x 100 do 400 x 400 mm. Zamki zabezpieczające umieszczone za telewizorem utrzymują obrotową podstawkę telewizora na swoim miejscu, bez przypadkowego upadku.
MarkaPerlegear #ad
ProducentPerlegear #ad
Numer części1LE0906-CF-1201
ModelPGTVS25-1
Gwarancja2

4. Perlegear

#ad

Podstawka pod telewizor do telewizorów o przekątnej 23–55 cali OLED LCD do plazmowych płaskich i zakrzywionych telewizorów lub monitorów do 40 kg. Maks. VESA 400x400 mm

#ad
Perlegear #ad - Regulowana wysokość stojaka pod telewizor – wytrzymała i stabilna podstawa pod telewizor z 6 różnymi ustawieniami wysokości i każdą wysokość można dopasować o 5 cm. Prowadnica kablowa: to wspaniała cecha, że uchwyt na kabel z tyłu stojaka TV ukrywa system zarządzania kablami i utrzymuje urządzenia rozrywkowe w czystości i porządku.

Kompatybilny z vesa: 100 x 100-400 x 400 mm. Przed zakupem tego stojaka pod telewizor należy sprawdzić rozmiar, wagę i VESA swojego telewizora. Panel posiada 3-stopniową regulację wysokości. Atwy montaż: dzięki temu stojakowi pod telewizor nie trzeba wiercić w ścianie. Oferujemy dodatkowe zamki bezpieczeństwa, aby zapewnić stabilność telewizora. Bezpieczeństwo i stabilność: stojak pod telewizor jest wyposażony w podstawę z hartowanego szkła o grubości 8 mm o maksymalnej nośności 45 kg.

Stojak pod telewizor ma antypoślizgową konstrukcję, która zapobiega zarysowaniom. Dostarczany z instrukcją obsługi i standardowym materiałem montażowym. Dla optymalnej widoczności ramiona nośne można regulować na 3 poziomach wysokości o 50 mm. Uniwersalny stojak pod telewizor – stojak pod telewizor firmy perlegear nadaje się do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej 26-55" i wadze do 40 kg. Zaoszczędź pieniądze na profesjonalnych uchwytach ściennych i unikaj potencjalnych uszkodzeń ścian, decydując się na ten stojak pod telewizor.
MarkaPerlegear #ad
ProducentPerlegear #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga4.35
Szerokość1.97
Numer częściPGTVS04-E
ModelPGTVS04-E
Gwarancja10 lat

5. Perlegear

#ad

Do telewizorów OLED LCD o przekątnej 32-60", Perlegear Stojak pod telewizor, regulacja wysokości i stabilna podstawa, obrotowy, płaski i zakrzywiony wyświetlacz lub monitory do 40 kg. Maks. VESA 400 x 400 mm

#ad
Perlegear #ad - Kompatybilny z vesa: 400x400/400x300/400x200/300x300/300x200/200x200/200x100/100x100mm. Dzięki temu można łatwo wybrać najzdrowszą dostępną pozycję i oglądać telewizję niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz w pokoju rodzinnym. Atwa instalacja: nasz stojak pod telewizor jest dostarczany ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami i graficzną instrukcją montażu, aby instalacja była tak prosta i wygodna, jak to tylko możliwe.

Przed zakupem należy sprawdzić rozmiar, wagę i VESA swojego telewizora. Nie martw się, twój telewizor jest w bezpiecznych rękach. Jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku marek telewizorów. 6 różnych regulowanych wysokości; płyta może być ustawiona na 2 poziomach wysokości 50 mm, ramiona montażowe można ustawić na 3 poziomach wysokości 50 mm. Nóżki pod telewizor mają antypoślizgową konstrukcję, antypoślizgowe gumowe nóżki chronią przed zarysowaniami.

Szybka instalacja w ciągu 30 minut. Obrotowy i z regulacją wysokości: ten stojak pod telewizor jest obracany o 35° w prawo lub w lewo. Uniwersalna podstawka pod telewizor: perlegear stojak na telewizor nadaje się do telewizorów o przekątnej 32-60 cali zakrzywionych i płaskich o przekątnej do 40 kg. System zarządzania kablami ukrywa te nieuporządkowane kable, aby urządzenie rozrywkowe było uporządkowane i uporządkowane. Zarządzanie kablami: uchwyty kablowe na tylnej stronie telewizora są dużym bonusem.
MarkaPerlegear #ad
ProducentPerlegear #ad
Waga10.03
Numer częściPGTVS09-EU
ModelJC-PGTVS09-EU

6. Hemudu

#ad

Wytrzymała podstawa ze szkła hartowanego,, obrót o 100 stopni, 4 stopnie regulacji wysokości, Uniwersalny obrotowy stojak pod telewizor / stojak na telewizor o przekątnej ekranu od 13 do 32"

#ad
Hemudu #ad - Bez względu na to, jak i poziomym. Oferujemy wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt do łatwego montażu. Funkcja obrotu o 360° może być używana zarówno w formacie pionowym, na jakim miejscu się znajdujesz, pochyleniem, obrotem o 360 stopni i możliwością obrotu Ten uchwyt na komputer jest wyposażony w 4-stopniową regulację wysokości, maksymalnie 50 stopni, aby wybrać najlepszą widoczność w pomieszczeniu, aby ustawić wysokość.

X 100 x 10mm, wolnostojący, ekrany montażowe do płaskich telewizorów plazmowych LCD LED o wymiarach 50 x 50 mm, w tym zarządzanie kablami, aby utrzymać kable w czystości i porządku. Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa szkło bezpieczne 1/3" może udźwignąć maksymalną wagę 35 kg. Funkcjonalny stojak komputerowy z regulacją wysokości, masz najlepszy kąt do robienia wszystkich zdjęć. Godzin do osiągnięcia. Ergonomiczna obserwacja i wiele zastosowań stojak do montażu dzięki wytrzymałemu eliptycznemu panelowi stalowemu i podstawce z hartowanego szkła o grubości 8 mm mój stabilny wolnostojący stojak na monitor może bezpiecznie i stabilnie utrzymać telewizor lub monitor komputera na stole, a ponadto również w pozycji pionowej.

Ustaw monitor pod lepszym kątem widzenia, aby zapewnić lepszą postawę karku i pleców podczas długiego biurka. Atwa instalacja montaż monitora za pomocą otwartej od góry płyty vesa jest łatwy. Można go zainstalować w ciągu 15 minut zgodnie z instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaHemudu #ad
ProducentHemudu #ad
Wysokość16.6
Długość11.8
Szerokość7.9
Numer częściHT07B-001P
ModelHT07B-001

7. ONKRON

#ad

Czarny, ONKRON Stojak pod telewizor wychylny i z regulacją wysokości – stojak pod telewizor o przekątnej ekranu 32-65" do 30 kg min 100 x 100 maks. podstawa VESA 600 x 400 mm / stojak pod telewizor

#ad
ONKRON #ad - Przemyślane wzornictwo podstawy i wysoka jakość wszystkich części. Podstawa pod telewizor jest kompatybilna z otworami VESA 100 x 100 – 600 x 400 cm. Możesz obracać podstawkę pod telewizor w zakresie od -25° do +25° | można wybrać optyczny kąt widzenia, aby cieszyć się telewizorem. Przed zakupem należy sprawdzić wagę i rozmiar telewizora VESA.

Wysokiej jakości stojak pod telewizor | stojak pod telewizor z regulacją wysokości TS5550-B posiada szeroką gamę możliwości regulacji, za których jakość odpowiada niemiecka firma. Stojak vesa | stojak podłogowy do telewizora ma regulowaną wysokość od 1095 do 1295 mm | możliwy jest format pionowo-poziomy, 2 półki z hartowanego szkła o nośności do 5 kg. Uniwersalny stojak na telewizor | stojak na monitor z regulacją wysokości nadaje się do telewizorów 32" – 65", LED, plazmy, OLED, ekranów, QLED do 30 kg. Stojak na telewizor z regulacją wysokości i minimalistycznym wzornictwem nadaje Twojemu domowi nowoczesny elegancki wygląd.

Atwy montaż | wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące sprzętu i instalacji są dostarczane do uchwytu stojącego TV / stojaka pod telewizor / stojak pod telewizor z możliwością obrotu | Stojak podłogowy ma dwustopniową regulację wysokości telewizora: wysokość kolumny teleskopowej można zmieniać, ponadto można zawiesić szyny na trzech różnych poziomach. Pielęgnacja i stylowy | kable można zamocować za pomocą klipsów z tworzywa sztucznego. Płyta podłogowa z hartowanego czarnego szkła o grubości 8 mm zapewnia stabilne i trwałe trzymanie na 6 gumowych nóżkach.
MarkaONKRON #ad
ProducentONKRON #ad
Wysokość39.76
Długość21.65
Waga26.46
Szerokość14.96
Numer częściTS5550-BLK
ModelTS5550-BLK
Gwarancja30-dniowy bezpłatny serwis części zamiennych

8. Hemudu

#ad

Uniwersalny stojak pod telewizor – stojak na telewizor LCD LED 27-60" – 9-stopniowa regulacja wysokości podstawy TV z hartowaną szklaną podstawą i zarządzaniem kablami, VESA 400 x 400 mm

#ad
Hemudu #ad - Wiatowa obsŁuga klientanasz stojak pod telewizor oferuje przyjazną obsługę klienta. Oferujemy standardowy sprzęt montażowy, jeśli masz jakiś problem, aby instalacja była tak prosta i wygodna, jak to tylko możliwe, nie wahaj się z nami skontaktować. Czarne szkło hartowane nadaje twojemu systemowi kina domowego dodatkowego akcentu, Sony, Sharp, Sharp, Haier, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i stabilność podczas montażu urządzeń.

Ciężki stojak na telewizor z łatwym montażem mój inteligentny stojak można zainstalować w ciągu 15 minut po szczegółowej instrukcji, narzędzia i śruby telewizyjne wchodzą w zakres dostawy. 200x2 00 mm 8 "x8" 300x200mm 12 "x8" 300x300mm 12 "x12" 400x300mm 16 "x12" 400X400mm 16 "x16". Funkcjonalny stojak na telewizor z regulacją wysokości i zarządzaniem kablami Mój funkcjonalny uchwyt na telewizor ma 4 poziomy regulacji wysokości, aby wybrać najlepsze miejsce, ponadto zintegrowany otwór na kabel i zebranie nieporządnych kabli umożliwia uporządkowanie pokoju.

Trwałość i bezpieczeństwo - nasz uchwyt do telewizora jest kompatybilny z urządzeniami samsung, Vizio, Toshiba, Insignia, LG, Element i TCL. Inteligentna konstrukcja uniwersalna konstrukcja uchwytu do telewizora pasuje do większości telewizorów z płaskim ekranem lcd o przekątnej 27" – 60" / led/plazmowych do 200 x 100 mm, vesa wzór otworów montażowych – kompatybilny panel przedni pasuje do VESA 100 x 100 mm 4 x 4" 200 x 100 mm.
MarkaHemudu #ad
Producentxinding #ad
Wysokość23.23
Długość12.2
Szerokość8.27
Numer częściHT09B-001U
ModelHT09B-001

9. FITUEYES

#ad

2 półki, do telewizorów płaskich i zakrzywionych o przekątnej 32 do 60 cali, obrotowy, 2 półki, stojak pod telewizor z regulacją, FITUEYES VESA 600 x 400 stojak pod telewizor z regulacją wysokości

#ad
FITUEYES #ad - Montaż chwytowywszystkie śruby i nakrętki w oddzielnie oznaczonych pakietach i wyraźnych instrukcji graficznych. Klasyczny i ponadczasowyten stojak pod telewizor firmy fitueyes istnieje już od początku marki. Można wybrać zgodnie z własnymi potrzebami. Kompatybilny z większością marek telewizorów.

Minimalistyczny design nada Twojemu biuru lub domowi nowoczesny elegancki wygląd. Ruchomy i praktycznydzięki 4 wysokiej jakości kółkom wózek telewizyjny jest nie tylko delikatnie zwijany, ale również bezpieczny. Kąt widzenia można obracać o 35 stopni w lewo lub w prawo. Zastosowanie wysokiej jakości surowców i przemyślana konstrukcja sprawiają, że ten stojak pod telewizor jest prosty, ale solidny. Kompatybilność z telewizorami - nadaje się do telewizorów, monitorów komputerowych o przekątnej ekranu 32-60 cali do 30 kg.

Wysokość stabilnego regału jest również regulowana, aby pomieścić laptopa, DVD lub urządzenia Hi-Fi. Regulacja wysokości i wychylność8 poziomów wysokości od 1130 mm do 1310 mm dzięki 2 poziomom regulacji wysokości. Klasyczny i ponadczasowy jest również modny. Modele vesa 100*100-600*400 Zestaw zawiera niezbędne elementy montażowe do większości telewizorów. Porządne i eleganckiezarządzanie kablami może pomóc w uporządkowaniu i ukryciu nieuporządkowanych kabli.
MarkaFITUEYES #ad
ProducentFITUEYES #ad
Wysokość51.57
Długość25.35
Szerokość14.96
Numer częściFITUEYES
ModelTT206002GB
Gwarancja10 lat gwarancji producenta

10. FITUEYES

#ad

Do 32 do 65 cali duże telewizora z płaskim, wysokość można skonfigurować czarny, tt107002gb uniwersalne uchwyt do telewizora z podstawą i przegub obrotowy

#ad
FITUEYES #ad - Teraz można odtwarzać TV arkusza papieru, można obracać dno z ES. Ten stolik pod telewizor wpisuje się wyjątkową umiejętność do obracanie, a tym samym do 45 stopni w każdym kierunku w kierunku obszar w za dzięki obrotu jednostka.

Jeżeli twój telewizor' s vesa wzory w przypadku pomiędzy tymi dwoma rozmiary spodoba Ci się nie pasują swoje TV. Regał szerokość 330 mm, uchwyt maks. W zestawie sprzętu do zamocowania na drążku większość telewizorów. Jest rack wyposażona jest w trzech różnych wysokości można dostosować 665/725/785 mm. W celu upewnienia się, 1 cm, że ten uchwyt pasuje do swojej ubezpieczeniową TV 's VESA koło osi otworów w przypadku pomiędzy tymi dwoma rozmiary: 100 wys.

Brak konieczność, gdzie inne nie. X 100 w mm do 400 wys. Ta funkcja jest dostępna w z reguły dostępna wyłącznie połączenia przegubowego TV: // cm. 600 mm x mm w mm. Szerokość 700 mm. Czarnego szkła hartowanego 8 mm, żelazo, pojemność do regału: 25 kg, 50 kg na uchwyt, 80 * 40 mm wąż z system zarządzania kablami do kryją w chaosie problemów przewodów. Waga tego urządzenia jest na poziomie zaledwie 8, 6 kg.
MarkaFITUEYES #ad
ProducentFITUEYES #ad
Wysokość24.8
Długość15.16
Waga8.16
Szerokość9.45
Numer częściTT103701GB
ModelTT103701GB
Gwarancja10 Jahre Herstellergarantie