Top 10 RC Submarine With Camera – Łodzie sterowane zdalnie i aplikacją

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DEERC

#ad

20 km/h RC, DEERC RC łódź z oświetleniem LED, zdalnie sterowana łódź rekina do basenów i jezior, zabawka basenowa dla dzieci od 8 lat, łodzie wyścigowe 2,4 GHz

#ad
DEERC #ad - Dzięki demo jednym kliknięciem możesz nawet siedzieć i cieszyć się widokiem. Zapierające dech w piersiach światło emitowane przez rekiny z pewnością zachwyci pilota. Uwolnij się od nudy i poczuj szybkość i kontrolę nad wodą. Jest to fajna łódka rc, która służy jako idealny prezent na urodziny i wiele innych okazji.

Pilot zdalnego sterowania emituje alarm, gdy akumulator łodzi jest zbyt słaby lub grozi przekroczeniem zasięgu pilota. Zasięg sygnału wynoszący 100 m umożliwia odkrywanie głębszych zbiorników wodnych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne ABS, wodoszczelna pokrywa i kilka mocnych zapięć obrotowych skutecznie chronią łódź przed wnikaniem wody. Doskonała zdalnie sterowana łódź wodna dla dzieci i dorosłych w gorące lato. Doświadcz szybkiej prędkości i zabawy zdalnie sterowana szybka łódź może bez problemu osiągnąć prędkość ponad 32 km/h dzięki wydajnemu silnikowi.

Urządzenie chłodzące z cyrkulacją wody sprawia, że pracujący silnik chłodzi się, aby zmniejszyć straty silnika i wydłużyć jego żywotność. Zaprojektowany z myślą o długiej żywotności hj812 rc boot jest wysokiej jakości i jest wyposażona w gaz proporcjonalny i regulację prędkości. Buty rc shark doodle, wzornictwo do podziwiania - dynamiczne graffiti rekina na tej łodzi z pewnością uczynią ją ulubieńcem dzieci. Multiplayer i odkrywanie bez zakłóceń w konkursie dla wielu graczy twoja łódź rc może konkurować z przyjaciółmi.
MarkaDEERC #ad
ProducentDEERC #ad
Wysokość2.52
Długość11.81
Szerokość3.15
Numer częściHJ812
ModelHJ812
GwarancjaI rok gwarancji producenta

2. DEERC

#ad

Zabawka dla dzieci i dorosłych, DEERC Zdalnie sterowane łodzie z silnikiem bezszczotkowym 2212,30 + km/h, RC łódź z funkcją alarmu, basenów i jezior, 2,4 GHz łódź wyścigowa z diodami LED do mórz

#ad
DEERC #ad - Wspaniały prezent na wszelkiego rodzaju święta i okazje. 180° flip i auto-righting: dzięki funkcji samonastawnej łódź rc może być używana na wszystkich wodach, niezależnie od tego, stawie, czy na spokojnym jeziorze, w basenie lub w przypadku silnego wiatru i fal z wyjątkiem słonej wody.

30 km/h+ zdalnie sterowana łódź – wyposażona w super mocny bezszczotkowy silnik 2212, ta łódź wyścigowa na wodzie może szybko dotrzeć do miejsca pracy do 30 km/h. To jedna z najfajniejszych zabawek dla dzieci od 14 lat. O firmie deerc – marka pojazdu dla dzieci! zawsze mamy jeden cel: wyczarować uśmiech na twarzy dzieci. Wietne diody led: ta zdalnie sterowana łódź jest wyposażona w 2 diody led z każdej strony korpusu łodzi. Taka konstrukcja znacznie wydłuża żywotność łodzi podczas pracy.

Jednocześnie meandrujące równoległe linie świetlne zapewniają niesamowitą atmosferę w grze. Funkcja alarmu i konstrukcja z podwójnym układem – gdy tylko łódź lub kontroler jest słaby, wydaje sygnał dźwiękowy i przypomina o powrocie łodzi i unikanie zgubienia na wodzie. Odległość sterowania tej łodzi wyścigowej wynosi do 120 m. Atwo jest znaleźć łódź w ciemną noc. Dź jest wodoszczelna i zapobiega uszkodzeniom silnika kabiny.
MarkaDEERC #ad
ProducentDEERC #ad
Wysokość4.41
Długość16.33
Waga2.64
Szerokość4.33
Numer części2104
Model2104
Gwarancja2

3. tech rc

#ad

Pilot zdalnego sterowania 2,4 GHz, wysoka prędkość, 25 km/h, tryb nie-centralny, tech rc Zdalnie sterowana łódź LED w nocy, regulacja prędkości, akumulator 1200 mAh, dla dorosłych dzieci od 14

#ad
tech rc #ad - Zaleca się stosowanie w jeziorach, aby przypomnieć o oddzwonieniu łodzi. Nie zaleca się stosowania w morzu, pilot zdalnego sterowania zadzwoni, basenach lub małych rzekach. Zaczyna się obracać dopiero wtedy, gdy łódź unosi się na powierzchni wody.

Oświetlenie led ułatwia jazdę nocą, LED można sterować za pomocą pilota zdalnego sterowania. Alarm niskiego poziomu zasilania: gdy łódź jest niska, ponieważ fale mogą zabrać łódź ze sobą lub łódź nie może wrócić z powodu słabego prądu. Silnik o wysokiej wydajności jest chłodzony za pomocą chłodzenia wodą. Maksymalny zasięg do 120 m. Bezpieczeństwo i inteligentność: aby zapobiec urazom, zdalnie sterowana łódź jest wyposażona w napęd śmigła z wyłącznikiem bezpieczeństwa.

Zdalnie sterowana łódź: łódź zdalnie sterowana za pomocą nowoczesnego pilota 2, 4 GHz. Nigdy nie znajdŹ: konstrukcja bębnowa, zdalnie sterowana łódź jest wyposażona w funkcję samoobrotu, nigdy się nie przewróci! Tryb autopilot: zdalnie sterowana łódź z funkcją jazdy samochodem – automatyczna demonstracja typu "8".
Markatech rc #ad
Producenttech rc #ad
Wysokość4.33
Długość13.78
Waga0.62
Szerokość3.94
Numer częściTR-2008
ModelTR-2008

4. Amewi

#ad

Amewi 26093 Blue Barracuda V2 RC łódź motorowa dla początkujących RTR 355 mm budowa modelarstwa, czarno-niebieska

#ad
Amewi #ad - Kadłub samonastawny. Sterowanie proporcjonalne. Ochrona przed nalotem – łódź uruchamia się tylko w wodzie. Zabezpieczenie przed wywróceniem dzięki podwójnej osłonie tułow. Chłodzenie wodą. Poziom kwalifikacji: wszystkie. Jazda do przodu i do tyłu. Oświetlenie led z przodu białe i czerwone z tyłu, włączane lub wyłączane za pomocą nadajnika.
MarkaAmewi #ad
ProducentAmewi #ad
Wysokość4.33
Długość15.35
Waga2.15
Szerokość11.42
Numer części26093
Model26093
Gwarancja6 miesięcy

5. OBEST

#ad

Zdalnie sterowana łódź, obrót o 360°, elektryczny statek elektryczny, wodoszczelna, podwójna helix RC zabawka wodna z chłodnym światłem, OBEST RC Motorówka, dla dzieci w letnim basenie, 2,4 GHz

#ad
OBEST #ad - Chcesz natychmiast udać się nad jezioro lub na basen. Mocny napęd: zdalnie sterowana łódź jest napędzana dwoma śmigłami, 7 v 500 mah dołączona jest dodatkowa bateria, które są pełne mocy i mogą być obsługiwane w wielu kierunkach. Rc speedboat będzie miał falę wody podczas przyspieszania lub obracania, automatyczna demonstracja, w lewo/w prawo o 360°, dzięki czemu ludzie mają silne wrażenia wizualne.

Wspaniały prezent: łódź rc może być idealnym prezentem, inaczej niż typowe zabawki dla dzieci lub typowe zabawki łodzi. Podwójna wodoszczelna konstrukcja wodoszczelnej pokrywy baterii i gumowego pierścienia uszczelniającego może skutecznie zapobiegać przedostawaniu się wody do wewnętrznej komory maszynowej podczas pracy i chroni wewnętrzną baterię i inne komponenty. Humanizowany design bezpieczeństwa: silnik naszej łodzi natryskowej uruchamia się dopiero po wykryciu przedostania się wody, co może nie tylko chronić silnik i przedłużyć jego żywotność, ale także chroni palce dzieci przed urazami.

Wodoszczelna i trwała konstrukcja: zdalnie sterowany statek zabawkowy jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS. Te prezenty dla 8-letnich dzieci od samego początku stworzyły wielką iluzję. Dodatkowo do wbudowanej baterii litowej 3, aby podwoić czas odtwarzania! Bezprzewodowe sterowanie 2, 4 ghz: możliwość swobodnego sterowania do przodu/do tyłu, spray/oświetlenie zdalnego sterowania.
MarkaOBEST #ad
ProducentOBEST #ad
Wysokość3.94
Długość9.06
Szerokość7.87
Numer części124214
Model3722
Gwarancja1

6. MaxTronic

#ad

Dla dzieci, 2,4 GHz, akumulator 15 km/h, prezent dla chłopców i, MaxTronic Zdalnie sterowana łódka, alarm w przypadku słabej łodzi RC z 2 bateriami wielokrotnego ładowania, zdalnie sterowany

#ad
MaxTronic #ad - Nie martw się, że twoje dzieci płaczą, gdy przyjemność z jazdy się skończy. Włóż baterie, włącz pilot zdalnego sterowania i gotowe. Adowanie przez usb - wyposażony w dwie ulepszone akumulatory 800 mah 30 minut na baterię i łatwe ładowanie za pomocą dostarczonego przez nas portu USB. Jasny kadłub jest idealny dla początkujących letnich surferów! Funkcja alarmu o niskim poziomie naładowania baterii - jest alarm, gdy bateria zdalnie sterowanej łodzi jest zbyt niska.

Zabawny prezent - piękny kadłub i przenośna konstrukcja zapewniają interaktywność i zabawę, dzięki czemu dzieci mogą bawić się zabawnym pościgiem z rodziną i przyjaciółmi. Dź rc jest wyposażona w czujnik wody. Włóż go do wody, aby wyszukać sygnały i sparować z pilotem zdalnego sterowania. Po wyjściu z wody wyłącza się automatycznie. Sterowanie 2, 4 ghz, co sprawia, 4 ghz wynosi 60 m, że jest idealna dla młodszych dzieci, wspólna zabawa - dzięki sterowaniu 2, nawet małe dzieci bez problemu sobie z tym radzą.

Ekskluzywne opakowanie, najlepszy prezent dla dzieci na festiwale. Możliwość personalizacji kapitanówjest to łatwa w obsłudze zdalnie sterowana łódź dla początkujących. Zakres częstotliwości 2, bardzo stabilny i mocny, 4 ghz ta elektryczna łódź o prędkości 15 km/h jest niezwykle szybka i łatwa w obsłudze, umożliwia wielu graczom jednoczesne wyścigi z zdalnie sterowanymi łodziami. Proszę natychmiast wjechać łodzią rC na ląd, który przypomina o naładowaniu akumulatora, aby ją naładować.
MarkaMaxTronic #ad
ProducentMaxTronic #ad

7. GizmoVine

#ad

łodzie wyścigowe z 2 bateriami wielokrotnego ładowania, 25 km/h, alarm LCD w przypadku słabej baterii, GizmoVine Zdalnie sterowana łódź, szybka prędkość łodzi RC, dziewcząt i, 2,4 GHz, dla chłopców

#ad
GizmoVine #ad - Wspaniały prezent z gwarancją zadowoleniabuty gizmovine rc to kreatywny prezent na urodziny, dzień dziecka, która łagodzi stres dla chłopców i dziewcząt. System chłodzenia wodąten system chłodzenia może sprawić, który działa tylko wtedy, zmniejsza straty i przedłuża żywotność łodzi.

Zdalnie sterowana łódź i pilot zdalnego sterowania muszą być sparowane w wodzie. Ponadto może również chronić silnik, że silnik będzie chłodny, dzięki czemu łódź działa przez długi czas, gdy płyn zostanie wychwycony. Prędkość może osiągnąć do 20 do 25 km/h. Ciesz się czasem wolnym z rodziną. Samonastawna konstrukcja utrzymuje łódź we właściwym kierunku podczas wywrócenia. Dzięki 4-kanałowemu do przodu/do tyłu, skręcanie w lewo / w prawo i częstotliwości 2, 4 GHz można jeździć kilkoma łodziami RC bez zakłóceń do 150 m. Szybka prędkość zdalnie sterowana łodziwbudowany magnetyczny silnik napędowy z 370 silnymi chłodnicami wody.

Uwaga: nie stosować na słonej wodzie. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z tym produktem, lub zabawka, Halloween, skontaktuj się z nami, Boże Narodzenie, a my pomożemy Ci w sposób zadowalający po sprzedaży. Funkcja capsize recovery gizmovine zdalnie sterowana łódź jest łatwa w obsłudze. Alarm w przypadku niskiego poziomu bateriijeśli łódź jest zasilana niskim napięciem, kontroler wydaje sygnał dźwiękowy, aby natychmiast opuścić łódź, aby chronić Cię przed utratą kontroli nad łodzią.
MarkaGizmoVine #ad
ProducentGizmoVine #ad
Wysokość3.54
Długość13.86
Waga2.29
Szerokość3.62
Numer częściMT-1712H106BWTK-DE
ModelBluewhite
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. VOLANTEXRC

#ad

RC Boat Speedboot, łodzie wyścigowe 2,4 GHz, zdalnie sterowana łódź do basenów i jezior, zabawka basenowa dla dzieci od 8 lat, VOLANTEXRC RC Boot Vector S, łódź RC 45 km z funkcją alarmu

#ad
VOLANTEXRC #ad - Pilot zdalnego sterowania 2, 4 ghz dla przyjemności Ta łódź RC nadaje się do małych powierzchni wodnych, takich jak baseny, stawy, jeziora lub nieco większe fontanny miejskie. Akumulator do ponownego ładowania ta szybka łódź volantexrc jest wyposażona w wysokiej jakości akumulator 11, 1 V/1000 mAh.

Wodoszczelna konstrukcja wysokowydajny silnik rc jest chłodzony za pomocą chłodzenia wodą. W zależności od sposobu użytkowania możesz cieszyć się zabawą z przyjaciółmi i rodziną. Idealny pomysł na prezent dla dorosłych i dzieci nasza zdalnie sterowana łódź Vector S to idealny zestaw upominkowy na urodziny, święta, Boże Narodzenie, rocznice, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, Nowy Rok lub dla Twoich przyjaciółek. Zdalnie sterowana łódź o dużej prędkości volantexrc rc boot dla dorosłych i dzieci, który porusza się nad wodą o prędkości ponad 30 MPH, co jest szybsze niż inne zdalnie sterowane łodzie.

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne ABS i specjalne śmigła zapewniają większe bezpieczeństwo i trwałość. Nasza łódź rc jest wyposażona w pilot zdalnego sterowania 2, wbudowany w mocny magnetyczny silnik chłodnicy wodnej, 4 GHz o maksymalnym zasięgu do 100 metrów. 1 akumulator wielokrotnego ładowania, który podwaja czas jazdy i przyjemność. Wskazówka: nie stosować na słonej wodzie.
MarkaVOLANTEXRC #ad
ProducentEXHOBBY #ad
Wysokość3.94
Długość17.72
Waga2.65
Szerokość4.72
Numer częściEXA79704
ModelEXA79704
GwarancjaNie wahaj się z nami skontaktować, rozwiążemy Twoje problemy.

9. OBEST

#ad

Zabawka, baseny/jezioro/stawy, szybka łódź wyścigowa RC ze światłami LED, prezent dla dorosłych i dzieci, długa żywotność, 2 baterie, OBEST Zdalnie sterowana łódź 2,4 GHz RC łódź 20 km/h

#ad
OBEST #ad - Duża siłaszybki but rc ma podwójną konstrukcję wiosła, która jest wydajna i może podróżować z maksymalną prędkością 20 km/h. Nawet jeśli kilka osób korzysta z łodzi rc w tym samym obszarze wody, nie przeszkadza sobie nawzajem, co zapewnia komfortowe wrażenia i jednocześnie czerpie radość z zawodów.

Pilot zdalnego sterowania jest wyposażony w system ostrzegania o niskim poziomie baterii. Nadaje się dla chłopców i dziewczynek do zabawy w różnych sytuacjach, jeziora, takich jak baseny, rzeki itp. Jest to również idealny prezent na Boże Narodzenie, Halloween, spotkania rodzinne i imprezy przy basenie. Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania 2, 4 ghzta zdalnie sterowana łódź zabawkowa jest wyposażona w pilot zdalnego sterowania o wysokiej częstotliwości, zasięg zdalnego sterowania do 50 metrów oraz stabilne i ciągłe sygnały. Można go wyraźnie zobaczyć również w ciemnym otoczeniu w nocy, dzięki czemu można nim dobrze sterować nocą.

Pozwala poczuć urok szybkości i pasji oraz zapewnić Ci niekończącą się zabawę. Gdy bateria jest rozładowana, o zasięgu do 120 minut, 1000 mAh, a pilot zdalnego sterowania emituje również sygnał dźwiękowy, aby przypomnieć o powrocie na czas. Ta zabawka motorówka ma opływowy kształt, skutecznie zmniejsza opór wody i wiatru, a jazda jest stabilna i gładka. Buty rc są starannie zaprojektowane i mają charakterystyczny styl, który jest bardzo lubiany przez młodych ludzi.
MarkaOBEST #ad
ProducentOBEST #ad
Wysokość2.76
Długość3.94
Szerokość3.94
Numer części1
Model44
Gwarancja24 Miesięcy

10. Amewi

#ad

Amewi RC Boot Statek Baiting 2500G GPS łódź paszowa 2,4 GHz RTR, czarny

#ad
Amewi #ad - System ostrzegania o niskim napięciu wskazuje, że łódź powinna zostać skierowana na brzeg. Dwie godziny pracy po jednym naładowaniu akumulatora. Po naciśnięciu przycisku można otworzyć lejek i uruchomić hak holowniczy. Wiatła nawigacyjne leD pokazują położenie i kierunek łodzi. 3 m na sekundę maks. Prędkość:. Z napędem bezszczotkowym. Pojemność lejka: 2, 5 kg. Uchwyt i przyłącze zasilania do wykrywania ryb nie wchodzą w zakres dostawy. Wskaźnik stanu baterii za pomocą pilota zdalnego sterowania.
MarkaAmewi #ad
ProducentAmewi #ad
Wysokość11.42
Długość29.92
Waga7.94
Szerokość14.96
Numer części26082
Model26082
Gwarancja6 miesięcy