Top 10 Polly Pocket ab 4 Jahre Mädchen – Lalki i akcesoria

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Polly Pocket

#ad

Pollyville domek na drzewie, 4 zwierzęta i więcej, ponad 15 elementów do gry: 2 lalki, zabawka prezent dla dzieci od 4 lat, pojazd, 5 pięter, Polly Pocket HJJ98

#ad
Polly Pocket #ad - Następnie przejdź dalej przez drugi próg podłogi, która tworzy najlepszy duży domek na drzewie: dzieci mogą jeździć łabędziem przez pierwszy próg podłogi, aby wyciągnąć zjeżdżalnię wodospadową. Ponadto istnieje jedyna w swoim rodzaju funkcja, aby rozszerzyć zestaw do zabawy i rozłożyć kolejkę linową.

Dzieci oczekują zabawnych aktywności, strefa wspinaczkowa, balon na gorące powietrze, rozkładana zjeżdżalnia wodospadowa, wisząca huśtawka z koszem, takich jak ukryta zjeżdżalnia ewakuacyjna w domku dla psów, ukryte schowki na dachu domku na drzewie i wiele innych. Pięć pięter to: pokład kolejki linowej i podjazd pod wieżą, miejsce do karmienia zwierząt i relaksu, sypialnia z łazienką i toaletą, tor przeszkód dla zwierząt domowych, pawilon z lisem z jadalnią i platformą widokową do rozłożenia w domku na drzewie.

Zestaw do zabawy dla zwierząt polly Pocket Pollyville zapewnia nieograniczoną zabawę i jest pełen aktywności dla zwierząt domowych. Zestaw do zabawy ma na każdym poziomie tajne miejsca i zabawne niespodzianki i zawiera dwie małe lalki, cztery urocze figurki zwierząt, dziewięć elementów do zabawy i pojazd łabędzi. Istnieje pięć poziomów zabawy dla zwierząt domowych.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość13.5
Długość4.38
Waga1
Szerokość16
Numer częściHJJ98
ModelHJJ98
Gwarancja2 lata gwarancji

2. Polly Pocket

#ad

Zestaw do zabawy z gumą do żucia, zabawka dla dzieci od 4 lat, zawiera 2 mikro-lalki, gumki do żucia i akcesoria, z funkcją ponownego napełniania, Polly Pocket HJN90

#ad
Polly Pocket #ad - Jeśli koło obraca się jeszcze bardziej, pojawia się guma do żucia nie nadaje się do spożycia z niespodziankami w środku. Dzieci mają nieskończenie wiele możliwości zabawy. Niektóre elementy, takie jak huśtawka lolli, można umieścić w różnych miejscach zestawu do zabawy.

Po przekręceniu koła słodyczy wydobywa się przednia strona widoku. Dla jeszcze większej ilości możliwości zabawy zestaw do zabawy jest wyciągany po bokach, a pod klapą niedźwiedzia kryje się kawiarnia ze słodkimi smakołykami. Zestaw do zabawy polly pocket z gumą do żucia posiada 4 obszary do zabawy i łącznie 32 części do zabawy w tym małą lalkę Polly i małą lalkę Shani, 6 gumek do żucia, które nie nadają się do spożycia i wiele innych i zapewnia mnóstwo radości ze słodyczy.

Jest między innymi domek z piernika, który można otworzyć, kasa z paragonem, obracający się kawałek czekolady, zajęcia takie jak jedzenie lodów lub ślizganie się na górze lodu, schowek przy wydawaniu słodyczy oraz seria obracających się cukierków.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość11.81
Długość4.72
Waga1.9
Szerokość5.91
Numer częściHJN90
ModelHJN90
Gwarancja24 Miesięcy

3. Polly Pocket

#ad

POLLY POCKET Friends Schatulle kubek do kawy Central Perk, dla kolekcjonerów od 14 lat, 3 miejsca dla przyjaciół, HKV74, 6 głównych aktorów, 9 akcesoriów, rozkładane opakowanie premium

#ad
Polly Pocket #ad - Dla jeszcze większej zabawy akcesoria można zawiesić w różnych obszarach kompaktowego samochodu, np. Fani mogą wchodzić w interakcje z 6 głównymi postaciami, 9 akcesoriami i 3 legendarnymi lokalizacjami Friends, jak widać w serii.

Wspaniały prezent dla dzieci od 14 lat, szczególnie dla fanów Friends. Ten zestaw jest optymalny dla kolekcjonerów i jest dostarczany w wysokiej jakości opakowaniu prezentacyjnym z wysokiej jakości materiałów i wyszukanymi detalami, które świętują fani Friends. Na scenie Central Perk i w mieszkaniach. Wybierz się w podróż do przeszłości dzięki tej torbie Friends x Polly Pocket Compact w kształcie legendarnego kubka do kawy Central Perk. Zagraj z phoebe na scenie central perk, zrelaksuj się na fotelach w mieszkaniu Joey'a i Chandlera lub przygotuj kolację w mieszkaniu Moniki.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentPolly Pocket #ad
Wysokość4.33
Długość2.36
Waga0.75
Szerokość6.69
Numer częściHKV74
ModelHKV74

4. Polly Pocket

#ad

GNH11, Polly Pocket Schatulle, mit 2 Puppen und 1 U-Boot, Muschel Tasche zum Umhängen in Unterwasser Thema, Polly Pocket Meerjungfrau Spielzeug, Spielzeug ab 4 Jahre

#ad
Polly Pocket #ad - Ta urocza torba z muszelkami polly pocket ma piękny nadruk serca i gwiazd i można ją otworzyć na ekscytujące podwodne przygody z lalką Polly i Lila. Za pomocą naklejki arkusz naklejek w zestawie lalki znajdą bezpieczne mocowanie we wszystkich obszarach szkatułki.

Dzięki zabawnym możliwościom zabawy i akcesoriom Polly i Lila są gotowe na wspaniałą podwodną przygodę. Szkatułka ma pasek do noszenia, dzięki czemu dzieci mogą nosić ją jako torebkę lub przekształcić w fajną torbę na brzuch. Jest tak wiele do odkrycia: w podwodnym zamku znajduje się tron z muszli, jeździć na desce surfingowej na falach, lalki mogą nurkować w poszukiwaniu koralików, wybrać się na przejażdżkę łodzią, jeździć na koniku morskim i obracać się o 360 stopni, kołysać się na kotwicy, obracać się w ramionach ośmiornicy i kiedy morska estern jest obracany, Również rekin i żółw obracają się.

Technologia polly-stick sprawia, że lalki trzymają się wszędzie na torbie.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość5.9
Długość2.75
Waga0
Szerokość5.9
Numer częściGNH11
ModelGNH11

5. Polly Pocket

#ad

Polly Pocket Szkatułka z motywem turnieju jeździeckiego kucyka, z 2 małymi lalkami i 2 końmi 1 z siodełkiem i włosiem ogona, Polly Pocket Friends, GTN14, zabawka od 4 lat

#ad
Polly Pocket #ad - Urocza szkatułka polly pocket pony ma super słodki kształt konia i po otwarciu odkrywa przygodę na turnieju jeździeckim z małą lalką Polly i jej przyjaciółką oraz 2 końmi 1 z siodełkiem i włosami z ogonem.

Następnie odbędzie się puchar na 1. Szkatułka oferuje wiele zabawnych zajęć i niespodzianek: bramę stodoły można przesuwać, aby umieścić konia pod prysznicem i w strefie opieki, a do ujeżdżenia koń można przymocować do podium, na torze przeszkód należy wykonać wszystkie skoki przeszkodę można otworzyć i złożyć, odwrócić i pokazać. Miejsce. Dzięki tym zabawnym możliwościom gry i akcesoriom Polly i jej przyjaciółka są gotowi na ostateczną przygodę na turnieju jeździeckim.

Wyrok jury wystarczy odwrócić wynik i wszędzie znajdzie się 10 . Dobry prezent dla dzieci od 4 lat, którzy kochają konie, szczególnie dla wszystkich, pielęgnację i jazdę konną. Szkatułka ma pasek do noszenia, dzięki czemu dzieci mogą ją nosić na ramieniu w podróży.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość4.45
Długość1.77
Waga0.55
Szerokość3.54
Numer częściGTN14
ModelGTN14
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

6. Polly Pocket

#ad

2 Pferde-Figuren und Stickerbogen; Spielzeug für Kinder ab 4 Jahren, Polly Pocket GKJ46, Kaktus-Reiterhof Schatulle mit lustigen Überraschungen, den kleinen Puppen Polly und Shani

#ad
Polly Pocket #ad - Ze względu na swój kompaktowy rozmiar szkatułka idealnie nadaje się do zabrania ze sobą. Co za wspaniały dzień na podwórku! szkatułka ma pasek do noszenia, dzięki czemu dzieci mogą ją nosić jako bransoletkę lub torebkę. Dzięki zabawnym możliwościom zabawy i akcesoriom polly i Shani są gotowi na wspaniałą przygodę w jeździectwie! Technologia polly-stick sprawia, że lalki trzymają się każdego miejsca na szkatułce.

Ta urocza szkatułka na kaktusy idealnie nadaje się do zabrania w podróż. W środku czekają wspaniałe przygody z gospodarstwem jeździeckim na polly, shani i ich dwa słodkie konie! wewnątrz szkatułki na małe lalki czekają mnóstwo zabawnych aktywności: bramkę można otworzyć lalka lub koń zmieści się do środka; po obróceniu szkatułki Polly i Shani mogą jeździć na koniu w kółko; bramkę można otworzyć; bramkę można podnieść do skoku; lalka może odbyć lot balonem na gorące powietrze balon porusza się w górę i poruszać jaszczurką, aby kaktus tańczył; dziewczynki mogą odpocząć na beli siana.

Za pomocą naklejki arkusz naklejek w zestawie lalki znajdą bezpieczne mocowanie we wszystkich obszarach szkatułki.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość4.33
Długość1.57
Waga0.53
Szerokość4.33
Numer częściGKJ46
ModelGKJ46

7. Polly Pocket

#ad

Teddy Bear zestaw do zabawy, motyw nocowania z 2 mikro lalkami i 16 akcesoriami, prezent od 4 lat, świetna zabawka, Polly Pocket HGC39

#ad
Polly Pocket #ad - Szkatułka zawiera 16 akcesoriów, niektóre z nich można umieścić w różnych miejscach w zestawie do zabawy. Otwiera się i zamyka. Wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 4 lat, dla których przyjaźń, szczególnie dla wszystkich, piżama z przyjaciółmi zwierząt i mnóstwo zabawy oznacza wiele radości!.

Dzieci przeżywają świetną zabawę, zbudować łóżko piętrowe, włożyć akcesoria na taras i basen, otworzyć piec i lodówkę, włożyć do środka elementy zabaw, gdy przyklejają lalki na balustradzie i pozwalają im ześlizgnąć się w górę lub w dół, przesuwać gwiazdę po niebie w celu pokazania spadających gwiazd, otworzyć namiot i włożyć lalkę lub schować elementy do zabawy na tarasie. Szkatułka z misiem polly pocket w uroczym kształcie misia ma na zewnątrz na brzuchu okienko z brokatem, które wiruje, gdy potrząsa się szkatułką.

Zapewnia to jeszcze większą różnorodność podczas gry. Dzięki akcesoriom takim jak pizza, popcorn, trampolina, teleskop, ognisko, nadmuchiwany łabędź i wiele innych możesz przeżyć wspaniałe przygody podczas następnej piżamowej imprezy. Zawiera 2 małe lalki. Przenośną szkatułkę można zabrać ze sobą wszędzie dzięki regulowanemu paskowi.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość6.75
Długość2.5
Waga1
Szerokość5.5
Numer częściHGC39
ModelHGC39
GwarancjaBrak gwarancji

8. Polly Pocket

#ad

Polly Pocket HFP99, rozkładana szkatułka smoothie owocowa, motyw parku wodnego, zestaw do zabawy w kształcie tropikalnego smoothie owocowego, zabawka od 4 lat, trzy poziomy

#ad
Polly Pocket #ad - Dzieci mogą przeżyć przygody bezpośrednio w zestawie do zabawy lub poza nim. Po otwarciu pokrywy ujawniają się trzy piętra pełne zabawy. Które dziecko nie lubi bawić się wodą! w zestawie znajduje się trampolina, basen pomarańczowy wystarczy dodać wodę, basen z ananasem wystarczy dodać wodę, karuzela truskawkowa, nacisnąć na ananasa i już woda wypływa z basenu, nacisnąć pomarańczę i tworzą się zabawne bąbelki i drążek antypoślizgowy.

Zestaw do zabawy zawiera również 25 pasujących do tematu niespodzianek w tym mała lalka Polly i mała lalka Shani; każda z lalek ma pięć ruchomych przegubów, dzięki czemu mogą zajmować różne pozycje w grze oraz delfin, ośmiornicę i konik morski. Zapewnia to jeszcze większą różnorodność podczas gry. Niektóre akcesoria można umieścić w różnych miejscach w zestawie do zabawy.

Wspaniały prezent dla dzieci od 4 lat, którzy kochają przejażdżki, szczególnie dla wszystkich, parki rozrywki i mokre przygody!. W parku rozrywki polly pocket i jej przyjaciółka czekają na wiele przygód! Rozkładany park wodny ma kształt tropikalnego smoothie owocowego. Jeśli masz dość zabawy, wszystko można łatwo spakować do szkatułki, aby zawsze i wszędzie było gotowe na kolejne przygody! Każda szkatułka ma długi pasek na ramię, dzięki czemu można ją nosić jak torbę.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość8.5
Długość4
Waga1.88
Szerokość4
Numer częściHFP99
ModelHFP99
Gwarancja2 lata gwarancji

9. Polly Pocket

#ad

Impreza z flamingami, funkcja Pop + Swap, tropikalne obszary zabaw imprezowych: zjeżdżalnia palmowa, huśtawka, duży zestaw do zabawy z 26 niespodziankami, strefa wodna i wiele, Polly Pocket HJN76

#ad
Polly Pocket #ad - Liść przed chatką można rozłożyć i już ujawnia się świąteczny bankiet z obracanym parkietem. Czekają na nas wspaniałe możliwości zabawy i wiele więcej: lalki można przypiąć do palmy, aby mogły wspinać się na górę i w dół. Duży zestaw do zabawy z flamingami jest wyposażony w uchwyt i dzięki temu jest idealny w podróży! Wspaniały prezent dla dzieci od 4 lat, którzy kochają tropikalne przygody, szczególnie dla wszystkich, flamingi i niespodzianki!.

Skrzynia na skarby może zostać otwarta i zapewnia miejsce w środku; akcesoria Pop + Swap można przymocować do dachu chaty, korony drzewa, plaży i wody; akcesoria takie jak deska surfingowa, koło do pływania flamingiem i delfin mogą przesuwać się po falach i wiele więcej!. Dzięki funkcji pop + swap możliwości zabawy są nieograniczone, ponieważ dzieci mogą podłączyć elementy do różnych obszarów zestawu.

Małpę można przymocować do drzewa, dzięki czemu lalki mogą się do niej przylgnąć i kołysać. Tropikalna impreza z zestawem do zabawy polly pocket flamingo party może się rozpocząć! Wystarczy pociągnąć za nogi flaminga i obserwować, tropikalne obszary zabaw i 26 niespodzianek lalki mikro-margot i przyjaciela, jak kolorowe konfetti i 26 niespodzianek wypadają z zestawu do zabawy! Zawiera zestaw do zabawy, elementy pop + swap i inne akcesoria.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość8
Długość3.54
Waga1.54
Szerokość10
Numer częściHJN76
ModelHJN76
Gwarancja24 Miesięcy

10. Polly Pocket

#ad

Zestaw do zabawy na basenie, szkatułka z lalką Micro Lila i GTN14 – kucyk, turniej jeździecki, Polly Pocket HCG19

#ad
Polly Pocket #ad - Produkt 2: dzięki tym wszystkim zabawnym możliwościom gry i akcesoriom, Polly i jej przyjaciółka są gotowi na niesamowitą przygodę na turnieju jeździeckim. Produkt 2: szkatułka ma pasek do noszenia, dzięki czemu dzieci mogą nosić ją na ramieniu w podróży. Produkt 1: szkatułka na arbuzy polly pocket ma kształt plasterka arbuza z funkcją zapachową na zewnątrz.

Na górze czeka na orzeczenie jury po prostu odwróć wynik i wszędzie stoi 10 Miejsce. Produkt 1: figurka corgi, krzesełko ratownicze, parasol przeciwsłoneczny, koło do pływania flaminga, otwierana lodówka, grill do przewrócenia i wiele innych można przeżyć wspaniałe przygody przy basenie. Szkatułka otwiera się na tropikalną imprezę przy basenie z basenem, który może być wypełniony wodą, zawiera małą fioletową lalkę i małą lalkę syrenki. Produkt 2: szkatułka oferuje wiele zabawnych zajęć i niespodzianek: bramę stodoły można przesuwać, aby umieścić konia w strefie prysznica i opieki, a do ujeżdżenia koń można przymocować do podium, na torze przeszkód należy wykonać wszystkie skoki przeszkodę można otworzyć i złożyć, odwrócić i pokazać.

Produkt 1: dzieci mogą odkryć wiele wspaniałych możliwości zabawy: na przykład rozłożyć zjeżdżalnię i pozwolić lalkom wsunąć się do basenu lub otworzyć stojak do koktajli ananasowych. Produkt 1: szkatułka jest wyposażona w akcesoria, które można umieścić w różnych miejscach, np. Następnie odbędzie się puchar na 1. Na tarasie zewnętrznym i w basenie.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentPolly Pocket #ad