Top 10 Marvel Legends Figuren 15cm – Ruchome figurki do zabawy dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Marvel

#ad

Hasbro Marvel Legends Series Gambit, X-Men '97 Marvel Legends figurka akcji 15 cm

#ad
Marvel #ad - Inspirowana serią animowaną: ta figurka gambit action jest inspirowana pojawieniem się postaci w serialu animowanym X-Men '97 Marvel Studios. Wzornictwo premium i dekoracja: fani i kolekcjonerzy mogą zaprezentować tę figurkę Marvel Premium o wielkości 15 cm z pasującym do serii wzornictwem i dekoracją w swojej własnej kolekcji.

Każdy sprzedawany oddzielnie. Akcesoria pasujące do charakteru: ta figurka Hasbro Marvel Legends do kolekcjonowania jest dostarczana z 3 akcesoriami, w tym jedną ręką z kartą. Stworzenie wielu figurek kolekcjonerskich marvel: można zebrać jeszcze inne figurki Marvel Legends, aby stworzyć własny multiverse z figurkami X-Men.

Ruchomy na wystawie: głowa, ramiona i nogi figury są ruchome, aby odtworzyć sceny z najbardziej oczekiwanej serii X-Men '97 Marvel Studios na własnej półce. Idealnie nadaje się jako uzupełnienie każdej kolekcji figurek Marvel Legends Action. W zależności od dostępności.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość11
Długość1.5
Waga0.21
Szerokość8.25
Numer częściF6547
ModelF6547

2. Marvel

#ad

Od 14 lat, rozmiar 15 cm, Hasbro Marvel Legends Series X-Men Marvel's Mystique figurka akcji

#ad
Marvel #ad - Punkty ruchu i detale klasy premium: wysokiej jakości figurka Mystique o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji.

Sprzedawane oddzielnie. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: można również zbierać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, inspirowane komiksami i filmami, np. Wolverine, profesor X i Magneto. Figurka o wielkości 15 cm: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę 15 cm wielkości figurki Marvel'a Mystique. Wzornictwo inspirowane filmem Marvela: figurka Marvel's Mystique z designem premium, detalami i punktami ruchu do zaprezentowania w kolekcji Marvel. Inspiruje ją postać z filmów X-Men.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.5
Długość2.5
Waga0.26
Szerokość6
Numer częściE9284
ModelE9284

3. Marvel

#ad

Hasbro Marvel Legends seria Deluxe Marvel's War Machine figurka akcji, wzornictwo premium i 8 akcesoriów

#ad
Marvel #ad - Dzięki inspirowanemu marvel comics – figurka marvel's War Machine prezentuje się w jakości premium, jest wiernie szczegółowo i posiada punkty ruchu, aby zaprezentować ją w kolekcji Marvel.

Marvela o wielkości 15 cm to twoja figur – fany, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę 15 cm figurkę War Machine. Marvel univers w rozmiarze 15 cm – można również zebrać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, np. Captain america, inspirowane komiksami i filmami, Black Widow i Iron Man sprzedawany oddzielnie. Wysokiej jakości figurka war machine z serii Legends ma kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Inspirowana charakterem komiksów Marvel. Nadaje się dla dzieci od 4 lat.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9.02
Długość2.52
Waga0.62
Szerokość8.5
Numer częściE9301
ModelE9301

4. Marvel

#ad

Hasbro Marvel Legends Series X-Men 15 cm duże figurki akcji, Psylocke, Marvel's Nimrod i Fantomex, 15 akcesoriów dostępne wyłącznie w Amazon

#ad
Marvel #ad - Są inspirowane postaciami z komiksów Marvel. 15 cm wielkości psylocke, marvel's nimrod i fantomex figury kolekcjonerskie – fani i kolekcjonerzy pokochają te figurki Psylock, Marvel's Nimrod i Fantomex o wielkości 15 cm.

Wzornictwo inspirowane marvel comic – figurki psylocke, marvel's Nimrod i Fantomex prezentują się w jakości premium, są wierne w szczegółach i mają punkty ruchu, aby zaprezentować je w kolekcji Marvel. Dzieci od 4 lat. Punkty ruchu i detale premium – wysokiej jakości figurki psylocke, Marvel's Nimrod i Fantomex o wielkości 15 cm z serii Legends posiadają kilka punktów ruchu i są wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Wolverine, pyro, Marvel's Rogue, Storm i Thunderbird. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm – można również zbierać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, inspirowane komiksami i filmami, np.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10
Długość2.99
Waga1.92
Szerokość15.98
Numer częściE9298
ModelE9298

5. AVENGERS

#ad

Avengers F0324 AVN Legends MSE 3

#ad
AVENGERS #ad - Punkty ruchu i detale premium: wysokiej jakości figurka Scarlet Witch o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji.

B. Agent, baron zemo, Loki i Kapitan Ameryka. 15 cm duża figurka kolekcjonerska scarlet witch: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę figurkę Scarlet Witch o wielkości 15 cm. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: można zbierać inne figurki z serii marvel legends, inspirowane komiksami i filmami, Vision, zimowy żołnierz, np. Jest inspirowana postacią Avengers z Marvel Entertainment. Wzornictwo inspirowane rozrywką marvelową: figurka Scarlet Witch prezentuje się w jakości premium, jest wierna w szczegółach i posiada punkty ruchu, aby pokazać ją w kolekcji Marvel. U. S.
MarkaAVENGERS #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.51
Długość2.52
Waga0.29
Szerokość5.98
Numer częściF0324
ModelF0324

6. Marvel

#ad

Hasbro Marvel X-Men Series 15 cm figurki Marvel's Hawkeye i Marvel's Logan Action, od 4 lat

#ad
Marvel #ad - Inspirowane są postaciami z filmu Marvela. Dostępne oddzielnie. Deadpool, Professor X i Cable. Wzornictwo inspirowane marvelem: figurki hawkeye i logan prezentują się w najwyższej jakości wzornictwie, są wierne w szczegółach i mają punkty ruchowe, aby zaprezentować je w kolekcji Marvel.

Uniwersalny marvel w rozmiarze 15 cm: można również zebrać inne figurki z serii Hasbro Marvel X-Men, inspirowane komiksami i filmami, np. Figurki kolekcjonerskie o wielkości 15 cm: fani i kolekcjonerzy pokochają te figurki Marvela Hawkeye i Marvela Logan. Punkty ruchu i szczegóły: wysokiej jakości figurki Hawkeye i Logan z serii X-Men mają wiele punktów ruchu i są wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9.02
Długość10.98
Waga0.11
Szerokość2.52
Numer częściE9296
ModelE9296

7. Marvel

#ad

Ab 14 Jahren, Marvel Legends Series X-Men 15 cm große Marvel‘s Domino Action-Figur

#ad
Marvel #ad - Zainspirowana jest charakterem filmu. Figurka sammelfigura o wielkości 15 cm: fani i kolekcjonerzy pokochają tę figurkę o wielkości 15 cm.

Marvel legends w rozmiarze 15 cm: można również zebrać inne figurki X-Men z serii Hasbro Marvel Legends, w tym kabo, deadpool i chmury. Inspirowany filmem marvel film design: figurka Marvel's Domino z designem Premium, szczegółami i punktami ruchu do prezentacji w kolekcji Marvel. Wysokiej jakości figurka x-men domino z serii Legends ma kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Dodatkowe figurki dostępne oddzielnie.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.5
Długość2.5
Waga0.26
Szerokość6
Numer częściE9286
ModelE9286

8. Marvel

#ad

Z 4 akcesoriami, Hasbro Marvel Legends Series Disney Plus Moon Knight MCU Series 15 cm duża figurka do kolekcjonowania

#ad
Marvel #ad - Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: istnieje jeszcze więcej figurek marvel legends inspirowanych MCU na Disney Plus, takich jak Marvel's Hawkeye, Kate Bishop. Inspirowana księżycem knight auf disney Plus: ta figurka Moon Knight jest inspirowana pojawieniem się postaci w Marvel Studios Moon Knight na Disney Plus.

Wzornictwo premium i ruchliwość: figurka disney plus moon knight o wysokości 15 cm z serii Marvel Legends zachwyca wyjątkową mobilnością i designem, który jest wzorowany na jego wyglądzie w MCU. Figurka kolekcjonerska o wielkości 15 cm: fani, kolekcjonerzy i dzieci mogą wiele przeżyć dzięki tej 15-centymetrowej figurze MCU Disney Plus Moon Knight z serii Marvel Legends.

Akcesoria inspirowane mcu: figurka marvel Legends Disney Plus Moon Knight jest dostarczana z akcesoriami premium, takimi jak inspirowane filmem charakterystyczne akcesoria do broni księżycowej. Dodatkowe figurki są sprzedawane oddzielnie.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.5
Długość2.5
Waga0.51
Szerokość6
Numer częściF3858
ModelF3858
GwarancjaOficjalny

9. Marvel

#ad

Marvel Legends Series figurka Thora Action o wielkości 15 cm, postać z sagi Infinity z motywem premium i 5 akcesoriami

#ad
Marvel #ad - Wzornictwo inspirowane rozrywką marvela: figurka Thora prezentuje się w jakości premium, jest wierna w szczegółach i posiada punkty ruchowe, które eksponują ją w kolekcji Marvel.

Punkty ruchu i detale premium: wysokiej jakości figurka Thora o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Jest inspirowana charakterem z Marvel Entertainment. Figurka kolekcjonerska thora o wielkości 15 cm: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę figurkę Thora o wielkości 15 cm. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: można również zbierać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, inspirowane komiksami i filmami dodatkowe figurki są sprzedawane oddzielnie.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.51
Długość5.98
Waga0.55
Szerokość2.52
Numer częściF0188
ModelF0188
Gwarancja12 Miesięcy

10. Marvel

#ad

1 figurka i 1 dodatek, design premium, Marvel Legends Series 15 cm duża figurka akcji Zombie Captain Ameryka

#ad
Marvel #ad - Punkty ruchu i szczegóły: wysokiej jakości figurka Zombie Captain Ameryki o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji.

Universum marvel w rozmiarze 15 cm: można zbierać również inne figurki z serii Marvel Legends, inspirowane komiksami i filmami. Dodatkowe figurki są sprzedawane oddzielnie. Wzornictwo inspirowane motywem marvela: figurka zombie Captain America prezentuje się w jakości premium, jest wierna w szczegółach i posiada punkty ruchu, aby wyeksponować ją w kolekcji Marvel. Jest inspirowana charakterem z kolekcji Marvel Entertainment. Figurka kolekcjonerska zombie captain ameryka o wielkości 15 cm: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę figurkę Zombie Kapitana Ameryki o wielkości 15 cm.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość6
Długość10.5
Waga0.2
Szerokość2.5
Numer częściF0330
ModelF0330