Top 10 LED Pflanzenlampe E27 – Oświetlenie roślin

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Grow Gang

#ad

E27, ziół i kaktusów, Pianta 18 W Full Spectrum lampa LED do uprawy roślin wewnątrz – żarówka do uprawy roślin wewnątrz pomieszczeń, B22, do uprawy sukulentów, B22, PPF μmol/s 33,1 biała

#ad
Grow Gang #ad - Produkt posiada certyfikat CE i UKCA. Wysoce wydajne rozpraszanie ciepła i łatwa instalacja – wysokiej jakości konstrukcja z solidnym aluminiowym zlewem grzewczym zaprojektowanym dla optymalnego rozpraszania ciepła, co zapewnia długotrwałą i trwałą pracę. Najnowsza technologia hortycultural samsung led – uprząż najnowsze hortyculturalne diody led firmy samsung, idealną do uprawy roślin w pomieszczeniach, 1.

If there are any issues about the product, please feel free to contact us and we will give you a replacement or full refund. Low energy and long lasting – pianta jest jednym z najbardziej wydajnych i wydajnych lamp do uprawy na rynku, 1 i PPF/W of 1. 8, z umol/j 33, co oszczędza koszty elektryczne. Gwarantujemy 1 rok gwarancji i 24-godzinną przyjazną obsługę klienta. Pianta ma szczytową długość fali 437 nm, aby zoptymalizować wzrost roślin, the Pianta Grow Light helps your house plants thrive.

Pianta używa 18 w i ma wysoką żywotność 50 000 godzin. Pianta została zaprojektowana tak, zwiększając wartość PAR o 97% i PPF 33, zwiększając wydajność odżywczą na jesień. Po prostu przykręć go do każdego tradycyjnego oświetlenia E26/E27 i dobrze się ruszać. 3400 k zaprojektowane do przytulnych przestrzeni – nie podobne do innych lamp do uprawy roślin, 400 k i tworzy bardzo jednolite światło z kątem wiązki 60°, które uzupełnia wystrój domu o temperaturze barwowej 3, ciepłe światło, Pianta emitują naturalne, co pomaga uniknąć utraty światła przy wysokiej przepuszczalności światła. Ssion.
MarkaGrow Gang #ad
ProducentGrow Gang #ad
Numer części10101
Model10101

2. Spider Farmer

#ad

ściemniana, warzyw, Spider Farmer 2024 lampa LED do uprawy roślin SF1000, lampa do uprawy roślin pokojowych, kwiatów, pełne spektrum światła LED do wzrostu roślin z diodami Samsung LM301H EVO

#ad
Spider Farmer #ad - Możliwość przyciemniania i stokrotki łańcucha: sf1000 lampa do roślin jest wyposażona w przycisk ściemniania i włącznik światła. Optymalna lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum działania: sf1000 wykorzystuje pełne spektrum światła – biały, niebieski, czerwony i ir 3000 k, gdzie przyspiesza czas kwitnienia i zwiększa plony.

Niskie koszty eksploatacji: lampa led spider farmer wykorzystuje diody eva lm301h, 5 g/w. W razie pytań prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail. Idealnie nadaje się do kiełkowania, 660 nm i IR 760 nm. Zaktualizowany karton aluminiowy jest gruby i wytrzymały, nie emituje wysokich temperatur, wysokiej jakości etui ochronne na kable, przyjazne dla użytkownika opakowanie. Sf1000 zużywa tylko 100 w i ma 50% mniej mocy niż inne diody SMD LED lub lampy Blurple. Idealnie nadaje się do odciski o wymiarach 90 x 90 cm, osiąga maks.

Wysoka wydajność bezpieczeństwa, niezawodny sterownik, że lampa LED do roślin działa dłużej, dobra wodoszczelność. Diody 3000 k zapewniają więcej czerwonawego światła, 5000 K, wzrostu, a diody 5000 K więcej niebieskawego światła. Spider farmer gwarancja: spider farmer są przekonani o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielają 5 lat gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania przez lokalne centrum konserwacyjne. Poprawia wydajność o 50%, 5 umol/j, wysoka wydajność energetyczna 2, motyw kwiatu ma wymiary 60 x 60 cm.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość2.32
Długość12.8
Waga2.78
Szerokość11.42
Numer częściSpider Farmer SF1000
ModelSpider Farmer SF1000

3. Spider Farmer

#ad

300 W, 896 diod LED, ściemniana, do uprawy warzyw, kwiatów, pełne spektrum światła, pokrywa 2,75 umol/J, 90 x 90 cm, Spider Farmer G3000 lampa LED do uprawy roślin

#ad
Spider Farmer #ad - Atwa instalacja. Z 896 diodami led g3000 pełne spektrum światła do roślin daje moc 300 w z 819 umol/S, 75 umol/J, osiąga imponujący PPE 2, pokrywa dla wzrostu 90 x 90 cm w całym cyklu. Maksymalna równomierność i wydajność: unikalnie zaprojektowane 4 diody led zapewniają bardziej równomierne pokrycie baldachimu, przede wszystkim na zewnętrznych krawędziach. Daisy-chain przyciemnianie: dzięki funkcji daisy-chain można połączyć do 15 lamp LED – wielokrotne przyciemnianie roślin jednocześnie.

Dzięki wodoszczelnej desce przełączającej można bez obaw chronić wilgotne otoczenie. G3000 grow led jest dostarczany ze zdejmowanym sterownikiem i długim kablem sieciowym, dzięki czemu ciepło otoczenia jest redukowane w rosnącym pomieszczeniu, zapewniając dłuższą żywotność. Pasywnie chłodzony i zdejmowany sterownik: konstrukcja paska i materiał aluminiowy z tyłu przyczyniają się do lepszego przepływu powietrza i dużego odprowadzania ciepła. Przycisk ściemniania jest idealny dla hodowców do ustawiania intensywności światła w zależności od różnych etapów wzrostu. Szerokie zastosowanie w uprawach komercyjnych poziomo i pionowo, uprawie szklarniowej, w domu do uprawy skrzynie i namioty, w ogrodzie przydomowym, rurociągu, w pomieszczeniach klimatycznych, hydroponice.

Upewnij się, ale nigdy nie będą miały naszej jakości ani zaangażowania, że kupujesz autentyczne oświetlenie LED do uprawy roślin Spider Farmer – w przystępnej cenie. Ulepszone pełne spektrum i możliwość ściemniania: pełne spektrum 650-665 nm, 2800-3000 K, 4800-5000 k jest idealne do tego, aby warzywa mogły się rozwijać do każdej fazy cyklu roślinnego. Wartość za pieniądze: lampy do uprawy roślin spider farmer są często kopiowane, oferujemy 3-letnią opiekę za pośrednictwem lokalnego centrum konserwacji US/CA/UK/DE.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość24.02
Długość24.02
Waga11.68
Szerokość2.95
Numer częściSF-G3000
ModelSF-G3000

4. BLOOM PLUS

#ad

652 diod Samsung LM301B, pełne spektrum światła LED do uprawy roślin pokojowych, wysiewu warzyw i kwitnienia, BLOOM PLUS Lampa LED do uprawy roślin XP3000, ściemniana

#ad
BLOOM PLUS #ad - Maksymalna wydajność wynosi 2, 5 G/W. Gwarancja jakości i obsługa klienta: bloom plus led lampa do roślin posiada surową kontrolę jakości, a opakowanie produktu jest mocne i bezpieczne. Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, sprawdzoną 3-letnią gwarancję i centra obsługi klienta w Europie i Ameryce Północnej.

Doskonałe wzornictwo i wytrzymała struktura: powierzchnia panelu świetlnego jest wodoszczelna i ma stopień ochrony IP65. Ciemniane pełne spektrum światła do wzrostu: zawiera czerwone światło 650-665 nm, światło podczerwone 730-740 nm, białe światło 4800-5000 K, ciepłe światło 2800-3200 k, światło jest zbliżone do naturalnego światła słonecznego, nadaje się do pełnego wzrostu od nasion do fazy kwitnienia i owocowania. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Odprowadzanie ciepła z płyty aluminiowej i łatwa instalacja: lampa wykorzystuje bezgłośne pasywne chłodzenie, że jest cicha, które w porównaniu z chłodzeniem wentylatora ma tę zaletę, funkcja Plug and Play.

Wysoka wydajność energetyczna + wysoka wydajność: lampa hodowlana bloom plus xp3000 wykorzystuje 652 niezawodnych i trwałych diod samsung lm301b i zapewnia energooszczędność światła do 2, 7 μmol/J. Rzeczywista moc lampy led do roślin wynosi 300 w, co może zastąpić światło wzrostu roślin 600 W HPS/CMH. Duży kąt rozpraszania i wysoka przepuszczalność światła przyczyniają się do wzrostu roślin. Przyciemniany przycisk pomaga hodowcom dostosować moc wyjściową do potrzeb roślin.
MarkaBLOOM PLUS #ad
ProducentBLOOM PLUS #ad
Waga13.93
Numer częściBLOOM PLUS
ModelBLOOM PLUS XP3000

5. VIPARSPECTRA

#ad

Veg, do hydroponicznych roślin pokojowych, lampa LED do uprawy roślin, VIPARSPECTRA Pro Series P600 LED Grow Light z ulepszonymi diodami SMD, funkcja ściemniania, pełne spektrum światła słonecznego

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Dodatkowy przycisk ściemniacza manipuluje jasnością całego światła i umożliwia elastyczność osiągnięcia idealnej wydajności wzrostu dla każdej fazy wzrostu. Zakres pokrycia: porównywalny z tradycyjnymi 200 w hps / mh przy zużyciu zaledwie 90 watów! idealnie nadaje się do przykrycia wegetatywnego 60 x 60 cm przy 35 cm i do przykrycia kwiatów 45 x 45 cm przy 22 cm.

Osiągnij wyższą wydajność i jednocześnie oszczędzaj na kosztach energii! Pełne światło spektrowe dla roślin wewnętrznych: składa się z czerwonego światła 660 nm, 3000 k i 5000 K i zapewnia roślinom wszystko, IR, czego potrzebują w naturalnym świetle słonecznym na wszystkich etapach, od warzyw po kwiaty. Wysoka wydajność i funkcja ściemniania: viparspectra p600 led lampa do uprawy roślin wykorzystuje najnowszą technologię smd led, aby osiągnąć wysoką wydajność PAR, wysoką wydajność energetyczną i długą żywotność przy jednoczesnej poprawie przepuszczalności światła.

Pamiętaj, aby ustawić wysokość i jasność zgodnie z pożądanym poziomem roślin, aby osiągnąć optymalny wzrost. Mocne pokrycie pleców: plug and play. Nie wymaga instalacji. Oferujemy beztroską 24-miesięczną gwarancję i profesjonalne doradztwo, abyś Ty i Twoje rośliny mogli lepiej rosnąć. Przyjazne dla snu światło woskowe: cicha konstrukcja bez wentylatora. Brak wentylatorów bez szumów.
MarkaVIPARSPECTRA #ad
ProducentVIPARSPECTRA #ad
Wysokość2.05
Długość11.81
Waga6.11
Szerokość11.02
ModelP600
Gwarancja2 lata gwarancji.

6. Meine Orangerie

#ad

Lampa LED do zimowania roślin śródziemnomorskich – opracowana przez profesjonalistów zajmujących się cytrusami, pełne spektrum światła do roślin 20, Meine Orangerie

#ad
Meine Orangerie #ad - Niezależnie od tego, w piwnicy, czy w mieszkaniu, w garażu lub na klatce schodowej. Wiatło led do roślin certyfikowane w niemczech i 1000-krotnie testowane w laboratorium świetlnym i na cennych roślinach śródziemnomorskich firmy Meine Orangerie.

Wysokiej jakości – lampy do roślin z najnowszą technologią LED zapewniają idealne zimowanie śródziemnomorskich roślin i cytrusów. To sprawia, że grow Lights są bezpieczne i trwałe. Inne lampy prawie nie spełniają wymagań tych wymagających roślin. Wysoka jakość – barwy światła lampy led o pełnym spektrum są specjalnie dostosowane do roślin śródziemnomorskich i cytrusowych.

Lampa do roślin ze standardem bezpieczeństwa IP65 – zabezpieczona przed deszczem i brudem. Atwe czyszczenie – pomoc przeciwko utracie liści i żółtych liści do drzewa cytrynowego, palm, bonsai, oleandra, drzewa pomarańczowego, drzewa limonkowego, roślin kwitnących i hydroponicznej uprawy. Wysokiej jakości elementy w mocnej metalowej obudowie są synonimem najwyższej jakości.
MarkaMeine Orangerie #ad
ProducentDavid Communication e.K. #ad
Wysokość5.91
Długość1.46
Waga0.84
Szerokość4.33
Numer częściLP1001431
ModelMeine Orangerie 20W

7. Baumsohn

#ad

ściemniana, Baumsohn® ProLine GL2000 W pełne spektrum LED Grow Light lampa do uprawy roślin z technologią Samsung LED światło do roślin

#ad
Baumsohn #ad - Baumsohn - gwarancja: firma baumsohn jest przekonana o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielamy 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania. Dzięki temu wydajność jest znacznie zwiększona.

Energooszczędna i wydajna: moc wyjściowa ppf lampy do uprawy roślin 1000 μmol/s i ponadprzeciętny stopień wydajności 2, 9 μmol/J umożliwia bardzo wysoką wydajność 3 g/W. Długotrwała wydajność: obiecujemy żywotność do 50 000 godzin świecenia. Opracowany w niemczech lampa do roślin spełnia najwyższe standardy jakości. Wysoka jakość: ściemniana lampa led do roślin jest wyposażona w wysokiej jakości technologię LED Samsung.

Innowacyjna prolina pełne spektrum: opracowane przez nas pełne spektrum, jak i na podczerwień, które obejmuje zarówno diody UV, doskonale symuluje naturalne światło słoneczne. Niezależnie od tego, czy w uprawie, czy w fazie wzrostu czy kwitnienia – lampa o mocy 200 W zapewnia optymalne dostarczanie światła.
MarkaBaumsohn #ad
ProducentBaumsohn #ad
Wysokość1.26
Długość23.62
Waga6.61
Szerokość23.62

8. Briignite

#ad

światło do wzrostu roślin pokojowych, lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum lampy E27, Briignite Żarówka świeci. Lampa do uprawy roślin, 15 W

#ad
Briignite #ad - Wyższa wydajność: lampa led do uprawy roślin o wysokiej przepuszczalności światła skuteczniej poprawia wchłanianie roślin. Zastosowanie tworzywa sztucznego i aluminium w układzie chłodzenia zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła. Wysoka jasność i oszczędność energii: lampy led do uprawy roślin a60 zapewniają jasne światło o jasności 1400 lumenów pod kątem 180 stopni.

Ywotność do 25 000 godzin. Podobnie jak naturalne światło słoneczne, ogórków, idealne do pomidorów, papryki, warzyw liściastych i ziół we wszystkich fazach wzrostu. Pełne spektrum i naturalne światło: lampa do wzrostu a60 o pełnym spektrum światła ma barwę białą dla oczu przy 3500 K, ale ma spektrum światła czerwonego/niebieskiego. Naturalny kolor światła domowego: w przeciwieństwie do tych fioletowych lub czerwonawych lamp do uprawy roślin, nasze lampy LED 3500 K pokazują rośliny pokojowe bez twardego lub brzydkiego światła i zapewniają przyjemną, naturalną temperaturę światła, która dobrze pasuje do każdego dekoracyjnego otoczenia.

Wykorzystują wysokiej jakości chipy led, które odpowiadają tradycyjnej żarówce o mocy 100 W, ale zużywają tylko 11 W i oszczędzają 90% rachunków za prąd. Dłuższa żywotność: lampy słoneczne led wytwarzają niewiele ciepła i zapewniają odpowiednią temperaturę dla Twoich roślin. Zrównoważone oświetlenie całej długości fal spektrum zapewnia roślinom więcej światła dzięki wysokiej zawartości PPF wynoszącej 25 mikromoli na sekundę.
MarkaBriignite #ad
ProducentBriignite #ad
Wysokość4.25
Długość2.36
Waga0.15
Szerokość2.36
Numer części2
Model2

9. FECiDA

#ad

Kwiatów, światło do roślin pokojowych, FECiDA Lampa LED do uprawy roślin o pełnym spektrum 600 W z UV IR, lampa LED do uprawy roślin z funkcją ściemniania, roślin z funkcją, kiełkowania warzyw

#ad
FECiDA #ad - Wysokiej jakości materiał, piękny wygląd, przyjazne dla użytkownika opakowanie. Odpowiemy w ciągu 24 godzin i rozwiążemy Twój problem tak szybko, jak to możliwe. Lampa do uprawy roślin 600 w jest znacznie wydajniejsza niż inne małe lampy do roślin i zużywa tylko 65 W prądu domowego przy 100% jasności.

Diody 3000 k zapewniają więcej czerwonawego światła, 5000 k, 660 nm, a diody 5000 k zapewniają więcej niebieskiego. Możemy dać ci to, czego potrzebujesz – naprawdę profesjonalna lampa LED do uprawy roślin w przystępnej cenie i wspaniałym doświadczeniu. Wydajne i niższe koszty eksploatacji to światło do wzrostu roślin o pełnym spektrum do użytku w pomieszczeniach wykorzystuje 588 wysokiej jakości diod LED, które są bardzo podobne do diod Samsung LM301B, wysoka wydajność energetyczna 2, 2 μmol/J. Wiatło uv 395 nm sprawi, niebieskie, że Twoje rośliny będą zdrowe. Cichy wentylator i dobre wykonanie - to światło do wzrostu roślin jest wyposażone w cichy wbudowany wentylator i otwory wentylacyjne w płytce LED.

Zapewnij najlepszą obsługęfecida grow light oferuje 2 lata gwarancji i doskonałą obsługę klienta. W razie pytań prosimy o wysłanie do nas e-maila lub skontaktować się z nami za pośrednictwem aplikacji społecznościowej. Ponadto za pomocą dołączonego kabla sieciowego można połączyć maksymalnie 4 światła wielofunkcyjne, ale potrzebujesz tylko jednego gniazdka elektrycznego, a każde światło można samodzielnie przyciemnić. Zapewnij sobie wysokiej jakości zakupy i użytkowanie.
MarkaFECiDA #ad
ProducentFECiDA #ad
Wysokość1.8
Długość8.4
Waga2.98
Szerokość12.4
Numer częściLED Grow Light
ModelGL-CR600
Gwarancja2 lata gwarancji.

10. EWITTTI

#ad

Z programatorem czasowym 3/9/12h, lampa do uprawy roślin pokojowych, 10 trybów jasności 4 szt., 316 diod LED, Lampa LED do uprawy roślin, pełne spektrum, światło do rozpoczęcia nasion

#ad
EWITTTI #ad - Wysoka energooszczędność lampy ppfd: 4 sztuki ultracienkich lamp do roślin o wymiarach 30 x 8 x 0, niska emisja ciepła. Funkcja timera 3/9/12 h musi być uruchomiona tylko raz, a następnego dnia automatycznie przełącza się, aby oświetlić rośliny, światło roślinne ma wtyczkę prądu stałego. Lampa do roślin led o pełnym spektrum wiszące światło do wzrostu może znacznie poprawić zasięg światła i wydajność roślin.

Lampa do roślin elastyczna do nadbudówek o różnych długościach i szerokościach. Ff bezproblemowa obsługa klienta: lampa led ewittti do roślin oferuje 12 miesięcy gwarancji, 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy lub wymiany bez podania przyczyny. Lampa do roślin diy: lampa led do roślin diy jest wyposażona w 4 ultracienkie panele. Jesteśmy do państwa dyspozycji przez całą dobę. Możesz użyć praktycznych opasek kablowych, aby powiesić panele świetlne do wzrostu lub użyć dwustronnego urządzenia klejącego 3M, aby schować je pod regałem/szafką, oszczędzając miejsce.

Różne rośliny, ma znaczący wpływ na kiełkowanie roślin, spektrum światła roślinnego 380 nm – 780 nm, takie jak storczyki, sałaty, drzewa cytrynowe, kwitnienie, takie jak algi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Lampa jest wygodna w obsłudze i posiada analogową funkcję cyklu 24-godzinnego dziennego światła słonecznego. Lampa led ewittti do uprawy roślin o pełnym spektrum jest wyposażona w 316 diod led i zużywa tylko 40 W, z aluminiową płytą tylną, 1 cm, co pozwala zaoszczędzić do 50% energii niż inne lampy LED do zabudowy.
MarkaEWITTTI #ad
ProducentEWITTTI #ad
Wysokość2.76
Długość3.54
Szerokość12.99
Numer częściZWD002
ModelZWD002