Top 10 Keyboard Mouse Set – Zestawy klawiatura i mysz

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Titanwolf

#ad

Tryb makro, 19 trybów świecenia, Titanwolf Zestaw dla graczy, klawiatura mechaniczna, podświetlenie LED, mysz gamingowa Specialist XXL, mechaniczna klawiatura ALUMAR MMO 10800 dpi, Anti-Ghosting

#ad
Titanwolf #ad - Poprowadź mysz do walki nad podkładką pod mysz XXL Titanwolf i spraw, aby Twoi przeciwnicy wyglądali na staro! Teraz nie ma już wymówek. 303428 303209 + 302645 + 302928. Kup klawiaturę do gier alumar, wraz z obszernie wyposażoną myszką do gier SPECIALIST. Zespół titanwolf rozpoczyna swoją nagrodę bojową.

Kompatybilny z systemem MS Windows. Wiele trybów świecenia nie tylko wygląda świetnie: dzięki dowolnie konfigurowalnemu oświetleniu możesz optycznie podświetlić ważne przyciski i uchwycić je podczas gry jednym spojrzeniem. Nie tylko 7 poziomów dpi, które możesz odczytać bez przykrycia ręką na bocznej skali świetlnej. Klawiatura titanwolf alumar to deklaracja: doskonale wykonana, a funkcje sprawiają, z aluminiową płytą nośną i wyposażona w precyzyjne mechaniczne przyciski Kailh Blue.

Dzięki 6 ciężarkom tuningowym po 4 gramy każdy określasz dokładnie, z jaką wagą walki SPECIALISTA bierze się do bitwy. Następnie 12 programowalnych przycisków i 5 zapisywalnych profili. Oprócz dobrej wydajności śledzenia podkładka pod mysz sprawdza się dzięki gumowanemu spodowi jako solidna podstawa również na gładkich powierzchniach. Ich jakość wyróżnia aluminium z tłumu, że jest to idealna centrala kontroli Twoich zawodów w grach. Aby w pełni odpocząć podczas turniejów i bitew.
MarkaTitanwolf #ad
ProducentTITANWOLF #ad
Waga0.37
Numer części23034282
Model23034282

2. Aenllosi

#ad

Bezprzewodowa klawiatura i mysz, mechaniczna, tylko torba czerwona, Aenllosi Twarde etui do telefonu Logitech Pop Keys

#ad
Aenllosi #ad - Praktyczna konstrukcja: ulepszona konstrukcja wewnętrzna Logitech Pop Keys kieszeń wewnętrzna wykonana jest z miękkiego materiału. Twarda torba Aenllosi skutecznie absorbuje uderzenia i redukuje uszkodzenia spowodowane przypadkowym uderzeniem. Może chronić klawisze pop i chronić klawiaturę pop keys i inne akcesoria przed zarysowaniami, kolizjami i uszkodzeniami.

Atwe do przenoszenia: etui logitech pop keys jest lekkie, plecaka lub bagażu, można je łatwo włożyć do torby, a ukochaną klawiaturę Logitech Pop Compact Bluetooth z trwałym i gładkim zamkiem błyskawicznym w każdej chwili bezpiecznie przechowywać i wygodnie otwierać i zamykać. Idealne dopasowanie: aenllosi pop keys etui na klawiaturę kompatybilne z klawiaturą i myszą Logitech Pop, czy wybierasz się na urlop lub w długą podróż, aby spełnić Twoje potrzeby, niezależnie od tego, możesz łatwo zabrać je ze sobą.

Wymiary wewnętrzne: 39 x 14 x 3, 8 cm. Zakres dostawy: tylko do sprzedaży torba logitech pop Keys mechaniczna bezprzewodowa klawiatura i mysz i inne akcesoria nie wchodzą w zakres dostawy. Lekkie i twarde etui ochronne: zewnętrzna warstwa etui logitech pop case jest odporna na uderzenia, kurz i wodoszczelność. Etui na klawiaturę logitech pop keys to wyjątkowo wytrzymały materiał i składa się z gęstego materiału EVA.
MarkaAenllosi #ad
Wysokość2.09
Długość16.26
Waga0.77
Szerokość7.48
Numer częściAASN021126

3. seenda

#ad

Mała, układ QWERTZ i ciche kliknięcie czarna, do komputera/laptopa/Smart TV/domu/biura/podróży, seenda Bezprzewodowa klawiatura i mysz, ultracienka mini klawiatura radiowa z myszką z łapaczem USB

#ad
seenda #ad - Smukła mysz pasuje do dłoni, z dPI 1300, która idealnie nadaje się do codziennego użytku. Jeśli klawiatura radiowa z zestawem myszy jest nieaktywna w ciągu dziesięciu minut, aby oszczędzać energię. Niezawodne połączenie – dzięki stabilnej technologii radiowej 2, bez opóźnień, 4 GHz bezprzewodowa klawiatura i zestaw myszy można bezproblemowo połączyć z urządzeniem za pomocą odbiornika USB w komorze baterii myszy.

Idealne do domu, ale nie są w pełni kompatybilne z Mac. Po kliknięciu dowolnego przycisku mysz i klawiatura natychmiast zaczynają działać. Ważne: przyciski funkcyjne multimedialne są w pełni kompatybilne z systemem Windows, takimi jak Windows 7 / 10 / 8 / 11 i MacBook. Kompaktowa mysz i klawiatura – ta klawiatura i mysz seenda są małe i lekkie, oszczędzają miejsce i są łatwe do przenoszenia. Responywne i wygodne doŚwiadczenie wskazÓwki - dzięki płaskiej konstrukcji przełącznika nożycowego klawisze małej klawiatury są ciche i czułe.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy podczas trzyletniego okresu gwarancji, 1 x płaska mysz, aby rozwiązać problem w 100%. Wskazówka: baterie nie wchodzą w zakres dostawy. Klawiatura komputerowa działa z urządzeniami obsługującymi USB, biura i podróży. Oszczędność energii – klawiatura do laptopa jest zasilana 2 bateriami aaa, automatycznie przełącza się w tryb czuwania, a cicha mysz z 1 baterią AAA. Plug & play, zasięg do 10 m.
Markaseenda #ad
Producentseenda #ad
Numer częściCTU-201
ModelCTU-201
Gwarancja3 Year Limited Warranty

4. Logitech

#ad

Możliwość dopasowania, cicha i mobilna, Logitech Pebble 2 Combo, Logi Bolt, bezprzewodowa klawiatura i mysz, iPadOS, przełącznik Easy-Switch do Windows, Bluetooth, MacOS, niemiecki układ, Chrome

#ad
Logitech #ad - Dłuższa trwałość: użytkowanie przez wiele godzin: bateria klawiatury Bluetooth wystarcza na 3 lata 4, mysz przez 2 lata 4 bez obaw o czas pracy, baterie w zestawie. Dlaczego nie obydwa? zestaw składa się z ultracienkiej i przenośnej klawiatury i myszy – wyprodukowany z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu 1 – jest lekki i kompaktowy i towarzyszy Ci wszędzie.

Zrób wielkie wrażenie w ciszy: pozwól swojej pracy, a nie odgłosom mówić za Ciebie poprzez ciche pisanie przypominające notebooka i technologię Silent Touch myszy3. Eleganckie wzornictwo zapewniające dobre sumienie: części z tworzywa sztucznego zawierają certyfikowane tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu 1; Pebble Keys 2 K380s: co najmniej 49%, Pebble Mouse 2 M350s: co najmniej 58%. Oszczędność czasu i personalizacja: przyciski fn do dostępu do wyszukiwania, nagrywania ekranu i innych, 10 przycisków Fn i środkowy przycisk myszy personalizuj za pomocą opcji Logi + aplikacja 2.

Koniec z nudą, smukły design, wiele kolorów i inteligentniejsza technologia: dzięki tej klawiaturze i myszce z kolekcji Pebble 2 wyrazisz swoją osobowość i dodasz akcenty. Przełączanie pomiędzy 3 urządzeniami: połączenia między systemami operacyjnymi z maksymalnie 3 urządzeniami bezprzewodowymi przez Bluetooth, przełączanie między nimi za pomocą Easy-Switch, odbiornik USB Logi Bolt w zestawie. Opakowanie przyjazne dla środowiska: opakowanie pebble 2 Combo w tym opakowanie produktu pochodzi z lasów certyfikowanych FSC i innych kontrolowanych źródeł, certyfikowane neutralne pod względem emisji CO2.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Waga1.12
Numer części920-012203
Model920-012203
Gwarancja24 Miesięcy

5. Logitech

#ad

IPadOS, niemiecki, MacOS, przełącznik Easy-Switch do systemu Windows, możliwość dopasowania, Logi Bolt, Chrome, bezprzewodowa klawiatura i mysz, Logitech Pebble 2 Combo, cicha i mobilna, Bluetooth

#ad
Logitech #ad - Opakowanie przyjazne dla środowiska: opakowanie pebble 2 Combo w tym opakowanie produktu pochodzi z lasów certyfikowanych FSC i innych kontrolowanych źródeł, certyfikowane neutralne pod względem emisji CO2. Zrób wielkie wrażenie w ciszy: pozwól swojej pracy, a nie odgłosom mówić za Ciebie poprzez ciche pisanie przypominające notebooka i technologię Silent Touch myszy3.

Koniec z nudą, smukły design, wiele kolorów i inteligentniejsza technologia: dzięki tej klawiaturze i myszce z kolekcji Pebble 2 wyrazisz swoją osobowość i dodasz akcenty. Przełączanie pomiędzy 3 urządzeniami: połączenia między systemami operacyjnymi z maksymalnie 3 urządzeniami bezprzewodowymi przez Bluetooth, przełączanie między nimi za pomocą Easy-Switch, odbiornik USB Logi Bolt w zestawie. Oszczędność czasu i personalizacja: przyciski fn do dostępu do wyszukiwania, nagrywania ekranu i innych, 10 przycisków Fn i środkowy przycisk myszy personalizuj za pomocą opcji Logi + aplikacja 2.

Dłuższa trwałość: użytkowanie przez wiele godzin: bateria klawiatury Bluetooth wystarcza na 3 lata 4, mysz przez 2 lata 4 bez obaw o czas pracy, baterie w zestawie. Dlaczego nie obydwa? zestaw składa się z ultracienkiej i przenośnej klawiatury i myszy – wyprodukowany z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu 1 – jest lekki i kompaktowy i towarzyszy Ci wszędzie. Eleganckie wzornictwo zapewniające dobre sumienie: części z tworzywa sztucznego zawierają certyfikowane tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu 1; Pebble Keys 2 K380s: co najmniej 49%, Pebble Mouse 2 M350s: co najmniej 58%.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Numer części920-012204
Model920-012204
Gwarancja24 Miesięcy

6. Logitech

#ad

Możliwość dopasowania, cicha i mobilna, bezprzewodowa klawiatura i mysz, Logitech Pebble 2 Combo, różowy, Chrome, MacOS, Easy-Switch do Windows, Logi Bolt, iPadOS, Bluetooth, niemiecki układ QWERTZ

#ad
Logitech #ad - Dlaczego nie obydwa? zestaw składa się z ultracienkiej i przenośnej klawiatury i myszy – wyprodukowany z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu 1 – jest lekki i kompaktowy i towarzyszy Ci wszędzie. Oszczędność czasu i personalizacja: przyciski fn do dostępu do wyszukiwania, nagrywania ekranu i innych, 10 przycisków Fn i środkowy przycisk myszy personalizuj za pomocą opcji Logi + aplikacja 2.

Koniec z nudą, smukły design, wiele kolorów i inteligentniejsza technologia: dzięki tej klawiaturze i myszce z kolekcji Pebble 2 wyrazisz swoją osobowość i dodasz akcenty. Opakowanie przyjazne dla środowiska: opakowanie pebble 2 Combo w tym opakowanie produktu pochodzi z lasów certyfikowanych FSC i innych kontrolowanych źródeł, certyfikowane neutralne pod względem emisji CO2. Zrób wielkie wrażenie w ciszy: pozwól swojej pracy, a nie odgłosom mówić za Ciebie poprzez ciche pisanie przypominające notebooka i technologię Silent Touch myszy3.

Przełączanie pomiędzy 3 urządzeniami: połączenia między systemami operacyjnymi z maksymalnie 3 urządzeniami bezprzewodowymi przez Bluetooth, przełączanie między nimi za pomocą Easy-Switch, odbiornik USB Logi Bolt w zestawie. Dłuższa trwałość: użytkowanie przez wiele godzin: bateria klawiatury Bluetooth wystarcza na 3 lata 4, mysz przez 2 lata 4 bez obaw o czas pracy, baterie w zestawie. Eleganckie wzornictwo zapewniające dobre sumienie: części z tworzywa sztucznego zawierają certyfikowane tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu 1; Pebble Keys 2 K380s: co najmniej 49%, Pebble Mouse 2 M350s: co najmniej 58%.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Numer części920-012239
Model920-012205
Gwarancja24 Miesięcy

7. Logitech

#ad

Laptop, klawiatura w standardowym rozmiarze, przewodowa mysz optyczna, niemiecki układ QWERTZ, czarny, Logitech MK120 przewodowy zestaw z klawiaturą i myszką do systemu Windows, USB Plug & Play, PC

#ad
Logitech #ad - Mysz o wysokiej rozdzielczości w standardowym rozmiarze: mysz optyczna zapewnia dłoniom komfort i kontrolę – dzięki płynnemu, precyzyjnemu skanowaniu i kształtowi, który jest przyjemny w dotyku nawet po godzinach. Trwała i niezawodna: klawiatura usb posiada zakrzywiony klawisz spacji, konstrukcję odporną na zachlapanie 2, trwałe klawisze do 10 milionów uderzeń i regulowane nóżki.

Upgrade do logitech mk270 combo: bezprzewodowy mk270 combo zapewnia niezawodne połączenia bezprzewodowe, specjalne przyciski i długi czas pracy baterii – dla jeszcze większej swobody ruchów. Kompatybilny z Windows 7, 8, 10 lub nowszym. Atwa konfiguracja: wystarczy podłączyć klawiaturę i mysz do portów USB komputera stacjonarnego, laptopa lub netbooka i od razu rozpocząć pracę.

Wygodne, znane pisanie: płaskie przyciski profilu i układ z klawiszami F w standardowym rozmiarze i blokiem numerycznym zapewniają wygodne i znane pisanie. Przejrzyste i wygodne: pogrubione, jasne białe i trwałe znaki sprawiają, że klawisze tej klawiatury PC lub laptopa są łatwe do odczytania i wyjątkowo trwałe.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość8.9
Długość18.31
Waga1.76
Szerokość1.89
Numer części920-002540
Model920-002540
Gwarancja3-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt

8. Logitech

#ad

Czarny, Logitech MK120 przewodowy zestaw z klawiaturą i myszką do systemu Windows, hiszpański układ QWERTY

#ad
Logitech #ad - Upgrade do logitech mk270 combo: bezprzewodowy mk270 combo zapewnia niezawodne połączenia bezprzewodowe, specjalne przyciski i długi czas pracy baterii – dla jeszcze większej swobody ruchów. Atwa konfiguracja: wystarczy podłączyć klawiaturę i mysz do portów USB komputera stacjonarnego, 8, laptopa lub netbooka i od razu rozpocząć pracę.

Wygodne, znane pisanie: płaskie przyciski profilu i układ z klawiszami F w standardowym rozmiarze i blokiem numerycznym zapewniają wygodne i znane pisanie. Trwała i niezawodna: klawiatura usb posiada zakrzywiony klawisz spacji, konstrukcję odporną na zachlapanie 2, trwałe klawisze do 10 milionów uderzeń i regulowane nóżki.

Mysz o wysokiej rozdzielczości w standardowym rozmiarze: mysz optyczna zapewnia dłoniom komfort i kontrolę – dzięki płynnemu, precyzyjnemu skanowaniu i kształtowi, który jest przyjemny w dotyku nawet po godzinach. Przejrzyste i wygodne: pogrubione, jasne białe i trwałe znaki sprawiają, że klawisze tej klawiatury PC lub laptopa są łatwe do odczytania i wyjątkowo trwałe. Kompatybilny z Windows 7, 10 lub nowszym.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość20.47
Długość1.97
Waga1.1
Szerokość6.3
Numer części2227205
Model920-002550
Gwarancja3-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt

9. Logitech

#ad

Logitech MK120 przewodowy zestaw z klawiaturą i myszką do systemu Windows, włoski układ QWERTY, czarny

#ad
Logitech #ad - Atwa konfiguracja: klawiatura i mysz wystarczy podłączyć do portów USB komputera stacjonarnego, 8, laptopa lub netbooka i natychmiast rozpocząć pracę / kompatybilna z Windows 7, 10 lub nowszym. Aktualizacja modelu logitech mk270 combo: bezprzewodowy MK270 Combo zapewnia niezawodne połączenia bezprzewodowe, specjalne przyciski i długi czas pracy baterii – dla jeszcze większej swobody ruchów.

Przejrzysta i wygodna: pogrubione, jasne białe i trwałe znaki sprawiają, że klawisze tej klawiatury do komputera lub laptopa są łatwe do odczytania i wyjątkowo trwałe. Trwała i niezawodna: klawiatura usb posiada zakrzywiony przycisk, konstrukcję odporną na zachlapanie 2, trwałe klawisze do 10 milionów uderzeń i regulowane nóżki.

Wygodne, znane pisanie: przyciski o płaskim profilu i układ z przyciskami F w standardowym rozmiarze i bloku numerycznego zapewniają wygodne i znane wrażenia podczas pisania. Mysz o wysokiej rozdzielczości w standardowym rozmiarze: mysz optyczna zapewnia dłoniom komfort i kontrolę – z płynnym, precyzyjnym próbkowaniem i kształtem, który jest przyjemny w dotyku nawet po godzinach.
MarkaLogitech #ad
ProducentLOGITECH #ad
Wysokość0.91
Długość18.35
Waga1.1
Szerokość8.9
Numer części2227365
Model920-002543
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

10. co2CREA

#ad

Co2CREA Twarde etui do Logitech K380 / Pebble Keys 2 K380s bezprzewodowa klawiatura Bluetooth Pebble Mouse M350 /M350S mysz Combo tylko etui, nie zawiera Logitech Pebble 2 Combo, czarny

#ad
co2CREA #ad - Zewnętrzna część wykonana jest z twardego materiału EVA, a także lepiej chronić klawiaturę Bluetooth K380 Logitech Multi-Device K380 i akcesoria. Jedyna w swoim rodzaju torba: co2crea twarda klawiatura i mysz zestaw torba podróżna zaprojektowana specjalnie do Logitech Pebble Keys 2 K380s / K380 i Logitech Pebble Mouse 2 M350s /M350 i idealnie pasuje do klawiatury i myszy logitech k380, a także akcesoriów.

Stylowa i trwała: gładki i stabilny zamek błyskawiczny umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie bezprzewodowej klawiatury i myszy Logitech Pebble 2 Combo. Można je łatwo zabrać ze sobą wszędzie, nie martwiąc się, że połączenie klawiatury i myszy Logitech Pebble Keys 2 zostanie uszkodzone. Szczegóły opakowania: tylko twarde etui ochronne do bezprzewodowej klawiatury i myszy Logitech Pebble 2 Combo.

Materiał: eva. Doskonała ochrona: klawiatura bluetooth logitech k380 jest odporna na uderzenia, a wyściółka wewnętrzna z miękkiego aksamitu. Konstrukcja kieszeni z siatki może lepiej zamocować i chronić klawiaturę K380 i mysz M350 Ta twarda walizka podróżna jest kompatybilna z zestawami myszki Logitech Pebble Keys 2 K380s i M350s. WskazÓwki: tylko do sprzedaży etui godne uwagi: nie ma Logitech Pebble 2 Combo K380S ​i M350S wewnątrz.
Markaco2CREA #ad
Producentco2CREA #ad
Wysokość1.57
Długość14.37
Szerokość5.51
Numer części14221412412
GwarancjaInne