Top 10 Golf Netz Abschlag Outdoor – Systemy siatek do gry w golfa

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Amazon Basics

#ad

Amazon Basics, Przenośna siatka treningowa, 2,44 x 2,44 m, czarna

#ad
Amazon Basics #ad - Wymiary: 2, 2, 44 cm; waga: 7, 0, 84 x 91, 44 m szerokości, 44 m wysokości, 84 x 243, 91 m głębokości 243, 85 kg. Wytrzymała siatka wyłapuje piłki, które następnie zbierają się na dnie siatki i można je łatwo ponownie zebrać.

Wytrzymała, a mimo to lekka konstrukcja z metalu i włókna szklanego; praktyczna i łatwa do przenoszenia, dzięki czemu można go używać wszędzie i w każdej chwili. Siatka golfowa z dużą powierzchnią zbierającą, dzięki czemu można ćwiczyć idealny cios w bezpieczny sposób; nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Szybki i łatwy montaż/demontaż; z 4 metalowymi drążkami i torbą do przechowywania i łatwego transportu.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość96
Długość96
Waga17.17
Szerokość36
Numer częściJP012-GF-M
ModelJP012-GF-M

2. REDCAMP

#ad

30 x 10 m, na podwórku, REDCAMP Siatka do ćwiczeń golfowych z trawnikiem, do treningu golfowego, z matą do użytku wewnątrz i na zewnątrz

#ad
REDCAMP #ad - Efektywna praktyka: siatka golfowa zapewnia dużą siatkę golfową, że wszystkie uderzenia można zebrać w siatkę, jej rozmiar po rozłożeniu wynosi 300 x 200 x 180 cm. Rama w kształcie litery x, wykonana z prętów z włókna szklanego, jest wytrzymała i ma lepszą elastyczność.

Poszerzone klamry w narożnikach sprawiają, że ściereczka jest łatwa w montażu i demontażu. Lekki, przenośny zestaw siatek golfowych jest dostarczany z czarną torbą Oxford, która jest wygodna do przenoszenia i przechowywania. Dolna konstrukcja jest taka, co zmniejsza wysiłek z częstym podnoszeniem piłki. Po drugie, należy przeciągnąć kijki przez siatkę golfową i ustawić ramki w kształcie litery X. Wiele akcesoriów: nasze zestawy do golfa są wyposażone w matę do uderzenia, piłeczki golfowe i herbatę golfową.

Materiały premium: siatka do ćwiczeń golfowych wykonana jest z odpornego na zużycie poliestru i tkaniny Oxford 210D, która jest wysokiej jakości i trwała. Siatka udarowa wytrzymuje piłeczki golfowe High-Speed z różnych kierunków. Po trzecie, aby zamocować siatkę golfową. Duży obszar obszaru uderzenia jest wygodny do nauki i ćwiczenia umiejętności golfowych. Należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi.
MarkaREDCAMP #ad
ProducentREDCAMP #ad
Wysokość70.87
Długość118.11
Szerokość78.74
Gwarancja90-dniowa gwarancja na wady producenta

3. bayinbulak

#ad

Akcesoria męskie, do ogrodu, kij golfowy, bayinbulak Siatka do ćwiczeń 2 w 1, 2,5'×2,5"

#ad
bayinbulak #ad - 3 małe cele z przodu dla poprawy celowania i dokładności. Można używać wewnątrz i na zewnątrz. Jest to praktyczny i wysokiej jakości produkt, jak i doświadczonych golfistów i zapewnia bezpieczniejsze, który jest idealny dla wszystkich miłośników golfa.

Ulepsz swoją grę w domu – bayinbulak stworzył tę siatkę dla golfistów, aby mogli ćwiczyć swoje podejście w zaciszu własnego domu. Dwie boczne kieszenie zatrzymują nieudane strzały. W zestawie torba transportowa. X wys. Tylna strona ma górne i dolne duże cele do ćwiczenia w różnych odległościach i kierunkach. Kompletny zestaw – zawiera 1 x składaną siatkę na wióry drzewne / 4 x słupki do dna ze stali nierdzewnej / 1 x torba do przechowywania / 1 x ilustrowana karta instrukcji.

Powiększyliśmy siatkę, aby uczynić ją bardziej wszechstronną. Oryginalna dwustronna siatka golfowa xl – ten bardzo duży cel może być używany po obu stronach. Montaż nie jest wymagany. Niezależnie od tego, czy na urodziny, Dzień Matki lub Dzień Ojca, ta siatka golfowa to wspaniały wybór na prezent. Lepszy prezent na dzień ojca w 2023 roku – siatka golfowa bayinbulak została zaprojektowana zarówno dla nowych, walentynki, wygodniejsze i przyjemniejsze wrażenia z żetonu.
Markabayinbulak #ad
ProducentBAYINBULAK #ad
Wysokość26.38
Długość26.38
Szerokość26.38
Numer części100033
Model100033
Gwarancja12 Miesięcy

4. FINGER TEN

#ad

Siatka golfowa, 300 x 213 cm, siatka treningowa do gry w golfa, siatka do ćwiczeń, siatka do ćwiczeń, mata do golfa 60 x 30 cm i 1 guma do golfa tees, zestaw outdoorowy

#ad
FINGER TEN #ad - Przenośna i szybka łatwa instalacjalekka i dostarczana z wytrzymałą torbą do przenoszenia, klucz. Siatka udarowa posiada bardzo stabilną ramę stalową, 4 kołki do wbijania w ziemię zapewniają dodatkową stabilność. Duża siatka golfowata siatka golfowa ma wymiary 300 x 213 cm i oferuje szeroką strefę uderzenia, aby uchwycić błędne uderzenia.

Wzmocnione, grube słupki z włókna szklanego absorbują uderzenia piłki golfowej. Ciesz się zabawą podczas kręcenia golfaustaw swój zasięg jazdy w kilka minut! Możesz używać tej siatki do ćwiczeń golfowych w ogrodzie, w piwnicy, na każdym polu, w garażu, w parku, cieszyć się ćwiczeniami i poprawić swoje zdolności zamachowe. Podstawa z rur stalowych i drążki z włókna szklanego zapewniają mocne trzymanie podczas uderzenia. Trwała konstrukcja i stabilnośćnasza siatka do golfa jest wyposażona w mocną ramę podstawową i wytrzymałą siatkę bez węzłów, która wytrzymuje większość warunków wiatru, dzięki czemu wytrzymuje wiele lat.

Każdy ruch jest tak dokładny, jak to możliwe. Profesjonalne wzornictwokonstrukcja w kształcie narożnika i zaktualizowane dłuższe szpikulce do wbijania w ziemię zapewniają dodatkową stabilność, automatycznie przywraca piłkę do użytkownika, unikalna konstrukcja kąta nachylenia, oszczędzając podczas podnoszenia piłki i nie uszkadzając podłogi z drewna / marmuru / płytek. Wytrzymała, wzmocniona i trwała 7-warstwowa siatka bez węzłów wytrzymuje trudniejsze uderzenia. Będziesz zmotywowany do podejmowania rozmachu po zamachu. Atwo zdejmowana konstrukcja, do gry w golfa i ćwiczeń zręcznościowych.
MarkaFINGER TEN #ad
ProducentFINGER TEN #ad
GwarancjaNie

5. PGA TOUR

#ad

57,5LCMX15,5WCMX15,5HCM, niebieska, PGA męska Pro Size Golf Driving Net

#ad
PGA TOUR #ad - Prosta i szybka konstrukcja. Idealny do ćwiczeń w domu. Wykonany z wysokiej jakości materiału dla najlepszej trwałości i bezpieczeństwa. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Zawiera 3 cele z wytrzymałego nylonu.
MarkaPGA TOUR #ad
ProducentPGA TOUR #ad
Wysokość6.1
Długość22.64
Waga8.82
Szerokość6.1
Numer częściFilet d’entraînement au drive
ModelPGAT13

6. COSTWAY

#ad

Mata do golfa z 2 pozycjami odbicia, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, COSTWAY 150 x 100 cm mata do golfa mata do ćwiczeń w zestawie z 3 gumowymi teakami

#ad
COSTWAY #ad - Ciesz się prawdziwym uczuciem uczciwości w każdym miejscu. Gruba podstawa skutecznie absorbuje uderzenia rakiety podczas uderzenia o matę golfową, co zapewnia długą żywotność rakiety, a przede wszystkim chroni nadgarstki. Ponadto można go szybko zwinąć, ta mata do golfa zapewnia niezrównane wrażenia podczas użytkowania.

Zmniejszenie wpływu na rakiety i nadgarstki podstawa tej maty golfowej jest wykonana z miękkiego i bardzo elastycznego materiału TPR o grubości 15 mm. Zaprojektowana dla osób prawo- i leworęcznych dzięki 2 pozycjom odbijania po obu stronach, 5 cm i 7 cm, ta mata do ćwiczeń golfowych nadaje się dla wszystkich graczy, 5, w tym osób prawo- i leworęcznych. Trwała konstrukcja i antypoślizgowa podstawa - górna sztuczna trawa i dolna podstawa tpr są mocno połączone, aby zapewnić wysoką odporność na rozerwanie i uderzenia, dzięki czemu mata golfowa nadaje się do długiego użytkowania. Nasza mata do golfa jest wyposażona w sztuczną trawę o grubości do 16 mm, który zapewni Ci poczucie prawdziwego uczciwości, na tarasie, która symuluje prawdziwą trawę.

W ogrodzie, w salonie i wielu innych. Dzięki temu wszędzie będziesz cieszyć się realistycznym i profesjonalnym trawnikiem, np. Niezależnie od tego, 5 m x 1 m i zapewnia wystarczająco dużo miejsca do bicia, czy używasz jej wewnątrz czy na zewnątrz, jazdy i odpryskiwania. Ponadto mata do golfa zawiera 3 gumowe tees o powszechnie stosowanych wysokościach herbaty Driver Tee 4 cm, a gumowa herbata 4 cm może być używana do zakładania prawdziwych herbaty golfowych.
MarkaCOSTWAY #ad
ProducentCOSTWAY #ad
Gwarancja/

7. LOVMEAD

#ad

3 gumowe, 3 m, składana siatka treningowa, do treningu, zestaw do użytku wewnątrz i na zewnątrz, duża siatka treningowa, do, Siatka do ćwiczeń golfa, 10 piłek do golfa, z matą golfową, siatka golfowa

#ad
LOVMEAD #ad - Siatka ma standardowy fundament z otworami, łatwa do przenoszenia i przechowywania, kilka pustych obszarów i obszarów docelowych Bullseye. Możesz używać tego przyrządu treningowego w bezpiecznym środowisku, aby poprawić swoje umiejętności gry w golfa.

Bardzo dobrze nadaje się do użytku w domu lub w ogrodzie. Składana siatka do ćwiczeń golfowychta siatka do ćwiczeń może być złożona, szeroki obszar docelowy, dostarczana z torbą do przenoszenia. Atwa obsługata siatka do ćwiczeń jest idealnym narzędziem dla fanów golfa do ćwiczenia uderzenia i cięcia. Siatka do gry w golfasiatka golfowa jest wykonana z wodoodpornego poliestru, nie rdzewieje, mocna i trwała; drążek podporowy jest wykonany z włókna szklanego, które jest lekkie, zaszyfrowanej tkaniny Oxford, nie odkształca się łatwo i ma dobrą elastyczność.
MarkaLOVMEAD #ad
ProducentLOVMEAD #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Szerokość3.94
Gwarancjano

8. Kapler

#ad

Szybka instalacja, wysokiej jakości siatki do golfa do użytku wewnątrz i na zewnątrz, z torbą do noszenia i ściereczką do celowania zielona, siatka do ćwiczeń golfowych, Kapler Siatki golfowe 3 x 0,9 x 2,4 m

#ad
Kapler #ad - Szybko zwiększ swój cel: ta siatka do ćwiczeń golfowych łączy się z dużym ręcznikiem golfowym o wymiarach 100 x 75 cm, który wykorzystuje aksamitny materiał antykolizyjny, dzięki czemu możesz ćwiczyć spokojnie. Szybko zwiększ swój cel: ta piłka golfowa ma prosty proces montażu, który można zmontować lub spakować w kilka minut.

Innowacyjnie zaprojektowana siatka golfowa: nowa luneta przednia z przodu rozwiązuje problem toczenia się po wylądowaniu trafionej piłki golfowej, która jest trudna do zebrania. Innowacyjnie zaprojektowana siatka golfowa: konstrukcja "Z" może lepiej chronić dach, ale także sprawia, że cała struktura jest stabilniejsza i praktyczna. Wysokiej jakości obsługa posprzedażna: jako profesjonalny producent artykułów sportowych mamy własny zespół projektowy, jeśli zauważysz, że jeśli Twoje zdanie będzie członkiem naszej firmy.

Twoje imię zostanie dodane za twoją zgodą podczas promowania ulepszonej sieci szkoleń golfowych, że istnieje zapotrzebowanie na ulepszenia, powiedz nam, a co roku wyślemy Ci jedną z naszych sieci golfowych za darmo. Oszczędzaj czas podczas treningu golfowego dzięki naszej siatce do ćwiczeń.
MarkaKapler #ad
ProducentKapler #ad
Wysokość94.49
Długość118.11
Waga20.94
Szerokość35.43
ModelGolfnetz-018-G1
Gwarancja1

9. LL-Golf

#ad

LL-Golf® Duża siatka do golfa 300 x 200 x 160 cm/siatka przeciwuderzeniowa / siatka treningowa/siatka treningowa/trening / trening / zakres jazdy

#ad
LL-Golf #ad - Innowacyjny i sprawdzony – ll-golf oferuje wszelkiego rodzaju akcesoria golfowe, które zostały przetestowane na polach golfowych w najróżniejszych warunkach.

Pomocna – golf w piłce nożnej o wymiarach 300 cm x 200 cm x 160 cm szerokość x wysokość x głębokość. Wszechstronność – siatkę można złożyć, oszczędzając miejsce, a dzięki dołączonej torbie można ją bez problemu transportować. Praktyczna – idealnie nadaje się do ćwiczeń w domowym ogrodzie, garażu lub w podróży. Rozbieżność – nadaje się do treningu wszystkich uderzeń pełny zamach, pitches, żetonów z normalnymi piłkami golfowymi.
MarkaLL-Golf #ad
ProducentLL-Golf #ad
Wysokość0.01
Długość118.11
Szerokość78.74
Numer części555645654
Model555645654

10. SAPLIZE

#ad

Zwiększony opór o wysokiej odporności na uderzenia, do użytku wewnątrz i na zewnątrz i na podwórku, Saplize Siatka do ćwiczeń golfowych z potrójnym wiązką mat trawnikowych

#ad
SAPLIZE #ad - Dzięki naszej siatce golfowej możesz w ciągu 2 minut uderzać piłkę wewnątrz lub na zewnątrz. Przenośny i łatwy montaż - za gorąco? zbyt zimno? Śnieg? kogo to obchodzi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami.

Wspieraj trening jazdy i chippingu. Gwarancja jakości i obsługa klienta - udzielamy 6 miesięcy gwarancji na wymianę w przypadku awarii sieci i 12 miesięcy bezpłatnej wymiany na inne części. Pełna poprawa trwałościszew jest zastępowany zwykłą bawełnianą nicią z polietylenu. Lekki i dostarczany z wytrzymałą torbą do przenoszenia, która może pomóc w przechowywaniu i przenoszeniu ze sobą. Pełna konfiguracja zestaw siatek golfowych zawiera: 1 x siatkę golfową, 1 x matę do gry w golfa tri-turf, 2-3/4" " golf Tees 5 x 5 x 5 x 1, 3 piłki golfowe x 3, 1 x piłeczki do golfa × 3, 2-1/8" tees golfowe × 5, 1-1/2" herbaty golfowe × 5, 5 x ściereczka do golfa.

Mata do gry w golfa 21" x 13" - trzy różne trawniki pomagają ćwiczyć stokes na gładkich, aby ćwiczyć idealną jazdę, szorstkich i zielonych, chip lub putt. Zwiększono odporność na uderzenia całej sieci z 190 N do 500 N+.
MarkaSAPLIZE #ad
ProducentSAPLIZE #ad
Wysokość84
Długość120
Szerokość84
GwarancjaJeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.