Top 10 Blattläuse Bekämpfen – Uniwersalne środki zwalczania owadów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Neudorff

#ad

Neudorff Xentari środek przeciw gąsienicom zwalcza biologicznie ćmy bukszpanowe i inne szkodliwe gąsienice. Skuteczny środek do rozpylania do ochrony przed gąsienicami na bukszpanie, żywopłocie itp.,

#ad
Neudorff #ad - Już po kilku godzinach po nagraniu gąsienice przestają jeść. Po 3-5 dniach obumierają i odpadają z rośliny. Opadów. Xentari raupenfrei to biologiczny środek do rozpylania, którego substancja czynna jest wytwarzana przez korzystne mikroorganizmy.

Wczesne spryskiwanie zwiększa sukces. Zwalczanie nie jest niebezpieczne dla pszczół i nadaje się do rolnictwa ekologicznego. Woreczek porcjowany o wadze 3 g – łatwe dozowanie i przechowywanie. Wszechstronny produkt – środek do spryskiwania działa celowo na młodsze i starsze szkodliwe gąsienice motyli, spieniacze, takie jak ćmy bukszpanowe, białka kapusty i winogrona.

Wskazówka dotycząca zastosowania – rośliny należy całkowicie zwilżyć bulionem natryskowym, gdy tylko pojawią się gąsienice lub miejsca jadania gąsienic. W przypadku bukszpanów spryskać również w krzew. Powtórzyć zabieg w przypadku silnych porażeń i niekorzystnych warunków atmosferycznych np. W zakres dostawy wchodzą dwa worki.
MarkaNeudorff #ad
ProducentNeudorff #ad
Wysokość6.3
Długość0.83
Szerokość4.17
Numer części00919
Model00919

2. Substral

#ad

Celaflor spray na szkodniki Careo Rose Spray – 750 ml

#ad
Substral #ad - Ochrona od wewnątrz – bezpieczna dla pszczół. Butelka z rozpylaczem o pojemności 750 ml. Produkt gotowy do użycia z pełnym efektem ogólnoustrojowym. Szybki i szeroki efekt działania - również skuteczny przeciwko przędziorkom. Zwalcza wszystkie gryzące i ssące szkodniki występujące na roślinach ozdobnych.
MarkaSubstral #ad
ProducentCelaflor #ad
Wysokość10.35
Długość2.56
Waga1.85
Szerokość4.49
Numer części66912
Model66912

3. Naturen

#ad

Naturen Gelbstecker żółty odstraszacz owadów – 15 szt., 15 szt.

#ad
Naturen #ad - Opakowanie zawiera 15 sztuk odstraszaczy. Możliwość podzielenia jednej sztuki na dwie części dzięki perforacji dla mniejszych roślin. Nie brudzi rąk dzięki dwustronnemu papierowi ochronnemu. Metalowy patyczek zapewnia możliwość łatwego umiejscowienia odstraszacza nawet w suchej ziemi. Z 5 ozdobnymi motywami tulipanów.
MarkaNaturen #ad
ProducentNaturen #ad
Wysokość7.28
Długość3.54
Waga0.01
Szerokość0.47
Numer części76200
Model76200

4. ARDAP

#ad

200 ml, Quiko Ardap spray na robaki

#ad
ARDAP #ad - Działanie zabijające na muchy następuje natychmiast po kontakcie z substancją czynną permetryną. Wszechstronny talent w każdej chwili: spray pomaga w przypadku ostrego ataku robactwa w gospodarstwie domowym, mole, a dodatkowo utrzymuje wszystkie owady na długo z dala.

Działa bardzo skutecznie przeciwko robakom, muchy, chrząszcze chlebowe, mączki, takim jak stajnia, owady, robaki, pomieszczeniach gospodarczych lub środowisku zwierząt, pchły, karaluchy, karaluchy, pluskwy, komary, takim jak roztocza, karaluchy, pluskwy, kleszcze, szczęki w piwnicy i wiele innych. Można ją rozłożyć na drewnie, tapicerce i w pomieszczeniu i wysycha bez plam. Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.

Rodek do zwalczania robactwa optymalnie rozprowadza się w narożnikach i niszach – wystarczy spryskać wybrane powierzchnie, aby zapobiec uciążliwym owadom i robakom. Wyprodukowany i zarejestrowany w niemczech produkt pod numerem BAuA N-105454: ostrożnie używać produktów biobójczych. Spray ardap to praktyczny, uniwersalny preparat do zwalczania wszystkich rodzajów owadów i owadów o natychmiastowym i długotrwałym działaniu do sześciu tygodni – skuteczny środek do domu.
MarkaARDAP #ad
ProducentArdap Care GmbH #ad
Wysokość6.69
Długość1.97
Szerokość1.97
Numer części077470
Model077470

5. Substral

#ad

Wełnowce, Substral Spray przeciw szkodnikom takim jak mszyce, 800 ml, czerwce, gąsienice

#ad
Substral #ad - Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Owady są zwalczane nawet wtedy, gdy nie zostaną uszkodzone. O pełnym działaniu systemowym: substancja czynna jest rozprzestrzeniana przez strumień soku.

Trwałość do 2 tygodni. Nr dopuszczenia: 035982-00 | zachować ostrożność przy stosowaniu środków ochrony roślin. Zwalcza owady gryzące, mączliki, mączliki, mające liść, mszyce, mole, czerwce, przędziorkowate, małe gąsienice motyli, wciornastki, cykady. Dopuszczony do użytku przez nieprofesjonalnych użytkowników. Spray przeciwko ssącym i gryzącym szkodnikom na różach i roślinach ozdobnych w pokoju, w pomieszczeniach biurowych i szklarniach. Proszę zwrócić uwagę na ostrzeżenia i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa zawarte w instrukcji obsługi. Dzięki zawartości oleju zwalczane są również stadiony larwowe i lodowe.
MarkaSubstral #ad
ProducentEvergreen Garden Care #ad
Wysokość10.63
Długość5.51
Waga1.96
Szerokość2.44
Numer części66302
Model66302

6. Evergreen Garden Care Deutschland GmbH

#ad

3 × 800 ml, Celaflor® środek przeciwko szkodnikom CAREO spray do róż, w pełni systemowe działanie przeciwko ssącym i gryzącym szkodnikom

#ad
Evergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad - Zwalcza gryzące i ssące szkodniki. Szybkie i szerokie działanie. Oraz przędziorkowate na roślinach ozdobnych. Gotowy do użycia o pełnym działaniu systemowym. Bezpieczny dla pszczół.
MarkaEvergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad
ProducentEvergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad
Numer częściSleecom

7. Neudorff

#ad

Neudorff 3 x 10 opakowań z 30 naklejkami Neudorff, żółta taśma tablicowa, wszystkie insektycydy

#ad
Neudorff #ad - Ziemiórkowate "czarna mucha", mączliki, skrzydlate mszyce i muchy minujące. Gotowy do użycia bez zapachu, specjalnego kleju, bez środków owadobójczych, który nie wysycha i nie ścieka nawet w wyższych temperaturach np. Bez substancji czynnych owadobójczych. Do zwalczania latających szkodników, takich jak np. Nad ogrzewaniem. Idealnie nadaje się do stosowania w roślinach pokojowych. Wymiary naklejki: 8, 6 x 12, 5 cm.
MarkaNeudorff #ad
Numer części00318
Model00318

8. Compo

#ad

Mszycom itp. – dla zdrowych roślin ozdobnych – w domu i w ogrodzie – 750 ml, COMPO Zielone i kwitnące rośliny przeciw szkodnikom AF – gotowy do użycia spray przeciwko przędziorkom

#ad
Compo #ad - Wszechstronne zastosowanie: do stosowania w ogrodzie, szklarni, owoców pestkowych, na balkonie i w domu, zwalcza szkodniki roślin ozdobnych, różnych warzyw i ziół.

Szerokie spektrum działania: działa skutecznie i niezawodnie przeciwko mszycom, cykadom, wciornastkom, wełnowcom i wełnowcom, przędziorkom, czerwcom, mączlikom i cykadom. Proste zastosowanie: spray gotowy do użycia, równomiernie spryskać porażoną roślinę, bez konieczności mieszania lub dozowania, najlepiej stosować wczesnym rankiem lub późnym wieczorem. Jakość biologiczna: nadaje się do rolnictwa ekologicznego, bardzo dobrze tolerowana przez rośliny, na bazie naturalnego oleju rzepakowego, nie jest niebezpieczna dla pszczół. Zakres dostawy: 1 x compo zielone i kwitnące rośliny wolne od szkodników AF, 750 ml, nr art. 22422.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość10.12
Długość2.76
Szerokość4.41
Numer części22422
Model22422

9. Compo

#ad

Compo Bez mrówek, 600 g, bezpyłowy granulat przynęty z efektem gniazda, niebieski

#ad
Compo #ad - Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie. W przypadku korzystania z konewki należy kilkakrotnie spłukać wodą, rozprowadzić wodę do płukania na powierzchni poddanych działaniu środka. Należy ostrożnie stosować produkty biobójcze.

Bezpieczne czyszczenie: resztki produktu po pomyślnym zabiegu, przemyć powierzchnie wilgotną ściereczką. Atwa obsługa: rozsypywanie granulatu w widocznych paskach na i wokół gniazd oraz na ścieżkach, alternatywnie rozpuścić granulat w wodzie do wlewania do gniazd, w przypadku wyślizgnięcia się pod kątami wylęgu konieczna jest szczególnie ostrożna obróbka. 25387. Zakres dostawy: 1 x compo bezpyłowy granulat przynęty, 600 g, nr art. Szybkie i niezawodne działanie dzięki atrakcyjnej kombinacji substancji czynnych wabiących, chroni przed przypadkowym spożyciem przez dzieci lub zwierzęta domowe dzięki dodaniu gorzkiej substancji, nie zawiera kurzu i dobrze rozpuszcza się w wodzie, do posypywania i podlewania.

Skuteczny środek na bazie cukru przeciwko mrówkom, idealnie nadaje się do stosowania na drogach, stonoszom, karaluchom, placach, rybikom cukrowym i innym robakom, tarasach oraz w domu, skuteczny również przeciwko całemu gniazdom.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO GmbH #ad
Wysokość8.35
Długość2.99
Waga1.32
Szerokość2.99
Numer części25387
Model25387

10. wesentlich.

#ad

Wesentlich olej z miodli indyjskiej z emulgatorem, gotowy do natychmiastowego zastosowania, 500 ml

#ad
wesentlich. #ad - Olej z miodli indyjskiej tłoczony na zimno z emulgatorem – można go natychmiast mieszać z wodą i stosować. Tylko dzięki zastosowaniu emulgatora można go połączyć z wodą.

Ograniczają się do istotnych składników. -. Produkty firmy wesentlich. Idealny do zastosowania jako spray w butelce. Olej z miodli indyjskiej pielęgnuje rośliny ogrodowe i pomaga zachować naturalną równowagę. Wymieszany roztwór zużyć w odpowiednim czasie. Mieszać maksymalnie w stosunku 1:100 – nadaje roślinom pięknego połysku i wspomaga ochronę przed szkodnikami np. Roztoczami, wszami, pchłami, czy komarami.
Markawesentlich. #ad
Producentwesentlich. #ad
Waga550
Numer częściWES20016
ModelWES20016